Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Mountain beer party by Grace
link
Ma ktoś to może w wersji WHDL albo dyskietkowej ale działającej na A1200?
[#2] Re: Mountain beer party by Grace

@Duracel, post #1

Na A1200 wyłączało się cache i/lub aga żeby działało.
[#3] Re: Mountain beer party by Grace

@agrajek, post #2

Dzięki za odpowiedź... odpalam już jak kiedyś na A600 :)
[#4] Re: Mountain beer party by Grace

@Duracel, post #3

Swoją drogą na screenshocie na pouet, fajna pozycja w menu jest zaznaczona :)
[#5] Re: Mountain beer party by Grace

@Duracel, post #1

Super znalezisko, ta dyskietka to wehikuł czasu do 1992 roku, stuff z party, moduły, obrazki, zdjęcia (!) nagrodzonych, XTD z czerwoną reklamówką (na cz-b zdjęciu). Znasz jakieś inne tego typu produkcje?
[#6] Re: Mountain beer party by Grace

@jubi, post #5

Znasz jakieś inne tego typu produkcje?


http://www.pouet.net/prod.php?which=12351
[#7] Re: Mountain beer party by Grace

@jubi, post #5

Było kilka Zinów z tamtego czasu które czy to z powodu fajnych tekstów, muzyki czy ogólnego klimatu miło by było dzisiaj jeszcze raz odpalić. Pamiętam, że nawet na C-64 zamawiałem bodaj z Wrocławia kasety "Vermer" (???) czy jakoś tak to się nazywało, z prenumeratą czasopisma (chyba "C64 PLUS4"). Wcale nie było tak tanio, ale dawało mi to co miesiąc tyle frajdy, że serce mi się kraja, że tyle takich fajnych rzeczy sprzedałem z moim C-64 przesiadając się na Amigę.

Te "dwie dyskietki" z tytułu wątku wspominałem przez lata z powodu dwóch modułów z music compo, które były tam zamieszczone i bardzo mi się podobały. Oczywiście zdjęcia z relacji z Party z Żywca też miały swoją wymowę i mają dzisiaj :)

Dzisiaj na CANAL+ leciał kolejny odcinek "niezapomniane lata 90". Naprawdę byliśmy dzieciakami w wyjątkowych czasach. Wiem, że każdemu pokoleniu się tak wydaje, ale ja nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości i to paradoksalnie porównując to z tym co oferują nam czasy dzisiejsze z całym swoim kolorowym, technologicznym przepychem.

Nasze dzieci nie mają czasu "zakochać się" w czymś na dłużej... bo zaraz jest coś nowego... i nowego... i nowszego.

Chciałbym znaleźć jeszcze demo (music disk) którego poszukiwałem kilka lat temu tu na forum, ale raczej się nie uda bo nikt tego nie kojarzył. Była duża wieża stereo i kilka miksów znanych kawałków (duże fragmenty sampli). Jeden miks do tyczył znanego Banana Boat Song.
[#8] Re: Mountain beer party by Grace

@jubi, post #5

Zawsze bardzo lubiłem tę produkcję. To rodzaj fotoraportu z Anarchy Easter Party 1991. Na zdjęciach m.in. Dan, Mantronix, Celebrandil, Uno, Tip, Azatoth (w końcu to party, na którym wyszła Enigma!). Największą atrakcją był jednak nalot policji, bo jakiś chojrak odpalił fajerwerki i zniszczył podłogę... Do tego świetna muza Mantroniksa.

DMS z Poueta niestety nie działa, trzeba pobrać ADF ze strony Breaka.



Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 00:31:14 przez Jazzcat
[#9] Re: Mountain beer party by Grace

@Jazzcat, post #8

Typowa ZINowa muza bardzo wyciszająca, nawet teraz, zważywszy na porę ;)))
Szkoda, że dzisiaj nikomu się nie chce np. po takim AmiWAWA zrobić czegoś takiego :)
[#10] Re: Mountain beer party by Grace

@Duracel, post #7

Jeden z modów to na bank phonecall
[#11] Re: Mountain beer party by Grace

@agrajek, post #10

Ano. Ten mi się właśnie podobał.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem