Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013
Tworzenie coverów muzyki z gier to ciekawe zjawisko. Wiele z tych kompozycji posiada ogromny potencjał, który warto wydobyć i rozszerzyć na współczesne technikalia. Od dawna jestem amigowcem, a przy tym producentem muzycznym. Spodobał mi się utwór z polskiej gry "Sen" i postanowiłem stworzyć cover, zachowując część oryginalnych sampli. Wyszło coś trochę w klimacie Bilińskiego. Myślę, że jest jeszcze parę niezłych kompozycji z polskich gier, które można by wziąć na warsztat. Tylko, żeby doba była dłuższa... Póki co zachęcam do posłuchania i oceniania. https://www.youtube.com/watch?v=JWPjLAr9k0Q
[#2] Re: Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013

@amiga_fan, post #1

Takie sobie, caly ten track to raczej sredniawy utwor.
Moze by tak cover tego Elwira - maze ?
znacznie lepsze pole do popisu.
[#3] Re: Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013

@selur, post #2

Trochę mało się dzieje w tym utworze, który podałeś, wolę muzę ze "Snu" - jest w niej parę naprawdę ciekawych rozwiązań rytmicznych i aranżacyjnych. Poza tym jest jeszcze parę naszych polskich niezłych muzyczek do "scoverowania". :)
[#4] Re: Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013

@amiga_fan, post #3

Achoj
Dla mnie majstersztykiem jest to
https://www.youtube.com/watch?v=0y6r0m3-ZAs
do widzenia :P

the creation of the nation :)

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 00:02:06 przez QUAD
[#5] Re: Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013

@QUAD, post #4

Ale masa :D Kozak nuta
[#6] Re: Muzyka z gry "Sen" (L.K. Avalon 1995) - COVER 2013

@QUAD, post #4

O tak zdecydowanie nawet w momencie kiedy napsałeś posta chciałem to podlinkować bo creation of the nation nic mi nie mówiło.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem