Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] WeCan 2013 - wyniki i stuff
Wszystko już jest. Dostępne tutaj.
[#2] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #1

Mysle ze troche sie pospieszyles. Chcialem dac newsa na glowna ale gdy demo amigowe byloby dostepne bo na razie nie jest.
Ponadto nie ma sensu ciagnac archiwum z 64K intro ktore ma przeszlo 100MB. Oto link do okrojonej wersji:

http://blabla.ppa.pl/download/Phibrizzo/Broken_Cube-Ugly.lha

Ponadto jesli ktos odpali to intro a posiada tylko AGE to niech wczesnie uruchomi BlazeWCP. Bedzie troche szybciej.

Rozszerzone archiwum posiada plik video, ktory jesli ktos moze to niech zapoda np na YT, bylbym za to wdzieczny.

Edit:
Intro dziala pod OS3.x, OS4.x (tu tylko wersja nieskompresowana) oraz pod MOSem.

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 22:28:39 przez Phibrizzo
[#3] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #2

Ta, jest trochę baboli, np. nie ma utworu Voyagera w archiwum od streaming compo, na który czekam od 3 dni... :/
[#4] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #3

Arti: jest, tylko nie widać go po rozpakowaniu (przynajmniej w *nixowych systemach, bo nazwa zaczyna się kropką... :) )
[#5] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@argasek, post #4

To wiele wyjaśnia ;) Ale dlaczego pod Amigą jest tylko 30 sekund utworu
[#6] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #5

W archiwum są dwie wersje utworu - 30-sekundowa i pełna (dostarczenie 30-sekundowej próbki było wymogiem compo na potrzeby systemu głosowania). Przejrzyj dokładnie :)
[#7] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #2

Hmm... Fajnie, że kolejna nowa produkcja, ale... strasznie kurcze to wolne. :( Na 060/50Mhz widać jak się odrysowuje.
[#8] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@argasek, post #6

Rozpakowałem pod Linuchem i znalazło oba pliki OK
[#9] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #8

A ja nadal czekam na legendarne demo "We Can Code Again" by Whelpz Hakon, kiedy final?

Phibrizzo: miło widzieć kolejne postępy w walce z kodem.

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 15:03:54 przez slay
[#10] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@slay, post #9

Też czekam na demo Whelpz.
Phibrizzo, gratulacje. OK
[#11] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #8

Arti: bierz sobie wszystko stąd: https://soundcloud.com/bartekdramczyk (albo pytaj).
[#12] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@voyager, post #11

Przy okazji chiałbym w tym miejscu podziękować Phibrizzo za możliwość wzięcia udziału w tym intrze oraz ekipie Whelpzów której się chce!

Mam nadzieję, że za rok w Gliwicach zdarzy się prawdziwe Amiga demo compo.
[#13] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Deftronic/..., post #7

Tak, masz racje. Zrobilem pewien blad stosujac w intrze jedna z systemowych procedur ktora zabila praktycznie caly speed procesora. Czlowiek uczy sie cale zycie. Mysle ze w nastepnej produkcji bedzie lepiej. Jesli mozesz uzyj BlazeWCP, powinno byc o wiele lepiej.

Slay:
Tak, staram sie jak moge. Troche mnie to wciagnelo. Mysle ze to nie bedzie moja ostatnia produkcja i za rok tez cos wystawie.

Sir Lukas:
Dzieki :)

V0yager:
To ja dziekuje za muzyke ktora napisales. Zrobiles to w naprawde ekspresowym tempie :)
[#14] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #13

A dlaczego nie odpala się na CS PPC? Mam spatchowany exec.lib, HSMathLibs i kick 3.1 - to może być to? Uruchamia się ekran tytułowy i tyle.
[#15] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@_arti, post #14

Tego nie wiem. Intro kozysta tez AHI (moj drugi problem ktory musze jakos ominac), moze tu lezec problem.
[#16] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #15

@Phibrizzo

Potwierdzam, że Twoje intro działa na A1200 Blizzard 060/50 bez problemów.
Na A4000 CSPPC jeszcze nie testowałem, niestety w przebudowie jest. Jak uda mi się poskładać w całość to przetestuję i poinformuję o wynikach testów.
[#17] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #13

Odpaliłem pod eMac+Morphos... działa! :)

To jest dowodem że pisanie pod system rulez :)
[#18] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@KJB, post #17

Tak z ciekawosci przekompilowalem intro pod GFX by sprawdzic jak bedzie wygladalo.
Szybkosc podskoczyla bardzo duzo. Mysle ze znosnie powiino pracowac teraz nawet na 040. Jednak wyszly pewne rzeczy ktorych nie bylo widac pod AGA.
Intro dziala w rozdzielczosci 320x240. Mam nadzieje ze pojdzie na kazdej karcie graficznej.

http://blabla.ppa.pl/ftp/usr/Phibrizzo/intro/intro_gfx

Jest to wersja nieskompresowana.

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2013 18:09:54 przez Phibrizzo
[#19] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Phibrizzo, post #18

nawet odnalazłem się na 4 fotkach :) ogólnie pierwsze moje party od 1997roku :) wiec spoko a muza która wygrała Traymuss masakra :) jak słucham teraz mam gęsią skórkę. czuć było troszkę klimat amigowych party :) okrzyki AMMMIIIGAAAAA no i koderzy rozgrywka w real time :) super . Compo Intro 4kb rozjebało mnie zwłaszcza Krzysiek czyli KK/DMA masakra zajebisty koleś :) zajebiste intro kończył je na party pozdro również dla reg-a oraz jego kumpla
[#20] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@francdt, post #19

Od wczoraj dostepne do pobrania jest zwycięskie demo Whelpz z We Can.

Poniżej link do YT. Zgrywane z A1200/060/60Mhz.

We Can Code Again / Whelpz
[#21] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Deftronic/..., post #20

Lepiej późno niż nigdy ;)
[#22] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@tygrys, post #21

Zgadza siępomysł Fajnie, że się pojawiłoOK
[#23] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Deftronic/..., post #20

To jest bardzo dobra wiadomość OK
[#24] Re: WeCan 2013 - wyniki i stuff

@Deftronic/..., post #20

Fajne demo :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem