Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#181] Re: Silly Venture 2013

@gorzyga, post #180

@Panowie, którzy powiedzieli słów kilka o swoim warsztacie - dziękuję za wypowiedzi - udowodniliście jednoznacznie, że jest na czym działać, a przeszkody, które tu wymieniano są absurdalne :)

To tak na szybkiego, popatrzę w te linki i dorzucę później coś od siebie, mam parę stronek o asm'ie i innych temacikach. W kwestiach związanych z amigową muzyką 4-kanałową na Protrackerze - służę pomocą osobiście.
[#182] Re: Silly Venture 2013

@mccnex, post #181

Cześć neuroup !!!
Ha jaki ten świat mały jest :)

Bardzo się cieszę że podobały się Tobie dema z Amigi 060 na Falconie 060 .:.
Następnym razem pojedziemy na 105mhz albo i więcej! .:)

KIOea rządzi!
Ale wiesz co, ja bym chciał mieć na Falcona 060 tak z 3% tego co powstało na Amidze 060


p.s.
byłem zszokowany jak ktoś z końca sali podszedł jak katowałem Sonolumineszenz
i powiedział:
muzykę do tego zajebistego dema zrobił Amigowiec!!
I nie dowierzał że Sonolumineszenz chodzi na stock falconie 030 4mb ram!
p.s.2. na wapniaku rok temu poznałem legendarnego DeadMan-a też był zaskoczony że dema TBL-ów tak ładnie prują na Falconie

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 21:06:04 przez as...
[#183] Re: Silly Venture 2013

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #163

http://youtu.be/kBk7qKL91XE?t=8s


Wow, w tym demku jest muzyka z Lech/Freezers :)

----edit
hmm, nie cała...

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2013 11:22:53 przez KJB
[#184] Re: Silly Venture 2013

@MorphOS_pl, post #158

otworzyć okienko i zakręcić w nim sześcianem używając TinyGL.

Jeszcze nie sześcian i się nie kręci, ale dwa trójkąciki już są, oczywiście z klasycznym cieniowaniem ;). Pierwszy raz zmusiłem Radeona osobiście do jakże wytężonej pracy .



Teraz mam zamiar to opisać i zarzucić przykładowym kodem. Od czegoś trzeba zacząć.
[#185] Re: Silly Venture 2013

@MorphOS_pl, post #184

Brawo Krashan. :) Czekam na więcej. OK
[#186] Re: Silly Venture 2013

@MorphOS_pl, post #184

ok, racja ok, racja ok, racja i o to chodzi :)
[#187] Re: Silly Venture 2013

@MorphOS_pl, post #184

Ja chyba juz wiem co kolega Krashan planuje...


:D
[#188] Re: Silly Venture 2013

@selur, post #187

lol
[#189] Re: Silly Venture 2013

@selur, post #187

:)
[#190] Re: Silly Venture 2013

@selur, post #187

Wygrałeś internet ;D
[#191] Re: Silly Venture 2013

@selur, post #187

"Make demo, not war!" :D

Kraszan, gratulacje i czekam na więcej!
[#192] Re: Silly Venture 2013

@selur, post #187

lol
[#193] Re: Silly Venture 2013

@as..., post #182

p.s.
byłem zszokowany jak ktoś z końca sali podszedł jak katowałem Sonolumineszenz
i powiedział:
muzykę do tego zajebistego dema zrobił Amigowiec!!


To byłem ja :D
Moje ucho wychwyciło genialny kawałek ś.p. Tommyego, napisany w również genialnym ArtOfNoise, który to tracker został potraktowany przez muzyków bardzo po macoszemu. Wystarczy spojrzeć na archiwum plików .aon na modlandzie - ośmiu (!) autorów w ciągu całej historii...

znam wiele osób, którzy największą przyjemność ze sceny czerpią właśnie z rywalizacji. Najbardziej motywująca dla nich jest ..... przegrana w kompotach (oczywiście uczciwa).

Właśnie. Rywalizacja jest bardzo ważna, mnie do tego "jara" widok swojej pracy na bigscreenie wśród sporej grupy partyzantów, a najlepszą nagrodą są oklaski.


x2 :)

Rozważymy wprowadzenie zasady - wchodzisz z produkcją, albo z komputerem (<>PC).


Dość odważny krok i przeczuwam spore obruszenie wśród amisceny :)
Ja bym sugerował coś zgoła innego, a mianowicie to o czym piszecie od kilku stron - przemianowania Riverwasha z party multiplatformowego, na party amigowe.
Byłby to ostateczny test na to, że na amidze można, albo nie można.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 15:10:01 przez AceMan
[#194] Re: Silly Venture 2013

@gorzyga, post #191

Kraszan, gratulacje i czekam na więcej!

Na razie są dwa odcinki tutoriala. W następnym kręcę sześcianem! Tutorial jest recenzowany przez speców od mosowego 3D: kiero, MDW i stefkosa .

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 18:04:05 przez MorphOS_pl
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem