Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Żródła
Ktoś kiedyś kupił ode mnie dysk z moimi źródłami. Przyszedł mi do głowy głupi pomysł, bo pytanie nad wyraz naiwne. Ma je ktoś przypadkiem zupełnie? Bo CD umarło niestety...
[#2] Re: Żródła

@MSS, post #1

To jak trafić 6 w totka. Chyba lepiej przyjrzeć się bardziej tej feralnej płycie CD. Są firmy które odzyskują dane z uszkodzonych nośników. Może za parę groszy odzyskali by co nieco.
A to szykuje się powrót Mysticu z jakąś produkcją?OK
[#3] Re: Żródła

@exolon, post #2

Tia, powrót...raczej chciałem komuś coś przekazać, ale będzie ciężko. Swoją drogą - ciekawe jak teraz podszedłbym do niektórych rozwiązań :)
[#4] Re: Żródła

@MSS, post #3

A mniej więcej kojarzysz, gdzie, komu, jaki dysk itd. To pewnie by pomogło w poszukiwaniach. Chyba że konkretnie komuś z PPA odsprzedałeś.
[#5] Re: Żródła

@MSS, post #3

Ja mam jakieś źródłówki, które wieki temu dostałem od Marsa(RIP), więc może Twoje? :) Podpisywałeś swoje procedury - słowem "kuniec", "kuniec2" itp.? :D

Na pewno mam gdzieś cały katalog TOMa/UNION,TRSI, TPD które kiedyś na party zgrał od niego nasz swapper.
[#6] Re: Żródła

@MSS, post #1

A to CD rzeczywiscie jest nie do odratowania? Disc-rot, czy zarysowania? Na te pierwsze powinno pomoc zgrywanie jakims nibblerem, po wczesniejszym uporaniu sie z drugimi, na co tez sa (do pewnego stopnia) odpowiednie metody. Ostatecznie zaryzykowalbym jakis DataLab, za poltora stowy poratowali mnie kiedys w podobnej sytuacji.
[#7] Re: Żródła

@Deftronic/..., post #5

Nie, to nie moje niestety.
[#8] Re: Żródła

@MSS, post #7

Opisz te źródła i w końcu może ktoś rozpozna i Ci je odsprzeda :)
A swoją drogą to ile wziąłeś za nie?
[#9] Re: Żródła

@Kagaster, post #8

Wlaściwie źródła były tam przy okazji. Sprzedawałem Amy na części . Bo wydawało mi się że nie będzie już mi potrzebna. A tu zonk...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem