Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??
Przez przypadek trafiłem na demo Jesus on E's grupy Leeds Spreading Division. Demo całkiem oki ale chodzi mi o coś innego - byłem w lekkim szoku gdy demko ZAŻĄDAŁO 2 dysku umieszczonego w DRUGIEJ stacji dyskietek... Jednak jakoś nie znalazłem informacji o tym niecodziennym wymaganiu w necie... Są jeszcze inne demka które też uruchomią się TYLKO na ami z dwoma stacjami dyskietek ?
[#2] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@sunater, post #1

A ile masz RAMu?
[#3] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@ZbyniuR, post #2

1 MB chip i w sumie 3 MB Fastu

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 08:45:55 przez sunater
[#4] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@sunater, post #1

A jak włożysz dyskietkę w Df0:, to nie idzie?
[#5] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@mailman, post #4

A jak włożysz dyskietkę w Df0:, to nie idzie?

Nie , nie idzie.. w dodatku na "planszy tytułowej" jest wyraźne zalecenie by NIE USUWAĆ dyskietki nr 1 z df0 i włożyć dysk nr 2 do dowolnej innej "insert disk 2 in eny external drive. Don't remove disk 1" - co mnie właśnie najbardziej zdziwiło... Dyski w postaci dms mam ściągnięte z pouet.net
[#6] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@sunater, post #5

Potwierdzam.
Demko nie idzie bez dodatkowej stacji dyskietek.
[#7] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@sunater, post #5

A możesz uruchomić wersję z WHDLOAD?
Tutaj do ściągnięcia installer.
[#8] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@Sir_Lucas, post #7

Z wersji WHDLoad uruchamia się bez problemu.
[#9] Re: Dema WYMAGAJĄCE dwóch stacji dyskietek ??

@Sir_Lucas, post #7

WDHLoad to dla mnie troche.. no nie to :P wiem że marudzę :P Ale jestem ortodoxem i dyskietki a w ostateczności emulator stacji to je to :P Przytargałem interfrejs zewn. stacji i demko obejrzałem.. Zastanawiam się tylko czy sporo jest jeszcze takich "dziwolągów" z nietypowymi wymaganiami wśród produkcji scenowej...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem