Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Sillyventure 2k14
Hej, kto z amigowego grona pojawi sie na SV ? Na pewno bede ja i Sachy, oraz tacy multiplatformowcy jak Stryker, Yolk, Johny, czy Yerzmyey. Wpada tez Britelite/Dekdence...
[#2] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #1

Pabloz i ja będziemy w piątek po południu.
[#3] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #1

ja będę
[#4] Re: Sillyventure 2k14

@jokov, post #3

Amigi bierzecie?
[#5] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #4

Hmmm, nie będę ryzykował linczu i chyba wezmę 65XE ;)
[#6] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #5

eee bez przesady, ja a600 biere chyba, Sachy tez. dla rownowagi kupilem w tygodniu 520 ste ;)

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 17:43:07 przez twardy

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 17:43:57 przez twardy
[#7] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #1

Scyzoryk też tam będzie, uważajcie :)
[#8] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #6

Hehe, a ja sprzedałem.
[#9] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #1

Atarowca wal z gumowca! szeroki uśmiech

Życzę udanej imprezy, wszystkim obecnym. Mimo, że ze mną platforma mało kompatybilna, obiektywnie uważam, że możemy (wciąż) pozazdrościć scenie atari imprezy robionej z takim rozmachem.

A jak ami-scena zupełnie zdechnie to pewnie i tak zrobimy demo na Atari
[#10] Re: Sillyventure 2k14

@slay, post #9

no coz, dzis amigowy FAP w Finlandii... a rozmach SV to indywidualna zasluga Greya.
[#11] Re: Sillyventure 2k14

@slay, post #9

Szkoda, że Grey pod choinkę czy na komunię dostał Atari, a nie Amigę ;)

A tak na poważnie - ja będę wraz ze sporą ekipą.
[#12] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #10

ja nie biorę amigi - nie ma co siać dywersji ;)
[#13] Re: Sillyventure 2k14

@jokov, post #12

Zastanawiam się, czy nie zabrać Spectruma. Może ktoś zobaczy dlaczego flop nie działa. Hmmm.
[#14] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #6

Atari nie jest takie złe jak je malują.
[#15] Re: Sillyventure 2k14

@Ender, post #14

No siedzie 3 dzien z STe, oglâdajâc dema i nawet jest sympatycznie. A tak przy okazji, czy ktos kojarzy, czy na Amidze mozna jakos nagrac Atarowe dyski w formacie msa ?
[#16] Re: Sillyventure 2k14

@twardy, post #15

[#17] Re: Sillyventure 2k14

@slay, post #9

Kurde bele. Amigowa scena może przestać istnieć za wyjątkiem Ghostown. Wasze demka - cos niesamowitego, czapki z głów. "Metropolice" to IMO szczytowe osiągnięcie demosceny w ogóle, nie tylko tej amigowej.
[#18] Re: Sillyventure 2k14

@michalmarek77, post #17

Tak jak Jenot wspomniał jedziemy razem. Ja biore ste i xe do przerobek. Bierzcie amigi, nawet sie nie zastanawiajcie

A co do sv to rzeczywiście zasługa greya. Ale moim zdaniem sv to nie jedyny wyznacznik sceny atari
Grzybsoniada, Głuchołazy, Wapniak i inne zawsze posiadają jakieś compoty. Dzięki temu powstaje troche produkcji.
[#19] Re: Sillyventure 2k14

@pabloz, post #18

Ja swojej Amigi nie dam rady zabrać. Zabiorę 65XE z Ultimate 1MB i SIDE2, Spectruma +3 z Divide i monitor 1084s. Może ktoś zajrzy do spectrusia i zerknie dlaczego flop nie działa.
[#20] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #19

a co to za impreza za ja nic nie wiem?
[#21] Re: Sillyventure 2k14

@JacK_Swidnik, post #20

[#22] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #19

Trochę offtop, ale sprawdzałeś pasek napędowy w stacji Spectruma +3? To jest główny problem trapiący te napędy.
[#23] Re: Sillyventure 2k14

@gorzyga, post #22

Wiem, pasek wymieniony, silnik kręcący dyskietką działa, stacja jest "widziana" przez spectrusia, niestety nie działa silnik głowicy.
[#24] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #23

Ups, no to problem jest gdzie indziej...
[#25] Re: Sillyventure 2k14

@gorzyga, post #24

Jak nie zadziała to zrobię "moda" i zamontuję stację 3.5" ;)
[#26] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #25

fajnia impreza, szkoda że mnie nie bedzie
będzie fotorelacja?
[#27] Re: Sillyventure 2k14

@JacK_Swidnik, post #26

No nie mów, że nie wiedziałeś... pewnie że szkoda, Ty za to miałeś imprezkę w Rzeszowie ostatnio, na której nie mogłem być.
Fotorelacja na pewno będzie. Jadę tam pierwszy raz i znam tylko Pabloza. Ale myślę, że damy radę ;)
[#28] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #27

z tego co widze z listy obecnosci to bedzie tez lotharek, tygrys i pewnie ktos jeszcze ze speccy.pl wiec na pewno ktos ci pomoze
swoja zone namawiam wlasnie. jak mi sie uda to pojedziemy cala rodzina ale raczej niewielkie szanse
[#29] Re: Sillyventure 2k14

@JacK_Swidnik, post #28

Namawiaj, namawiaj. :)
Będzie więcej Amigowców na atarowym party niż na amigowym ;)

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2014 20:58:02 przez Jenot
[#30] Re: Sillyventure 2k14

@Jenot, post #29

panowie w tych czasach na topie jest komputerowy ekumenizm.... :) w wieku 34 lat mam pierwsze atari i jaram sie jak dziecko :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem