Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Revision 2015 - czy ktos z Irlandii badz UK sie wybiera?
Daje sobie 1% szansy, ze ktokowliek sie tematem zainteresuje, no ale co tam niech strace.

Planuje wybrac sie na Revision samochodem z Dublina. Czy ktos bylby chetny? Pytam bo zabral bym swoja Amige, a samolotem to niestety nie przejdzie. Po za tym przywiozl bym sobie kilkadziesiat/kilkaset niemieckich piwek w drodze powrotnej.

Postawilem sobie warunek, ze jak pojada lacznie ze mna 3 osoby to pojade autem, jak nie znajde nikogo to polece samolotem. Poki co jestem chetny ja i znajomy z Dublina. Do pokonania jest okolo 1300 km w jedna strone z dwoma promami bo jechalibysmy przez Anglie. Ewnetualnie mozna tez zgarnac kogos w Anglii jakby bylo po drodze. Podroz duzym, komfortowym i w miare nowym samochodem z 7 siedzeniami, oczywiscie mozna pic do woli w aucie, nie mozna tylko palic. Data wyjazdu i przyjazdu jeszcze do uzgodnienia, ale pewnie wyjazd w czwartek i z powrotem w poniedzialek albo nawet we wtorek. Cena dzielona na wszystkich uwarunkowana cenami za prom i kosztem za benzyne. Pewnie wyjdzie wiecej niz samolotem, ale za to mozna zabrac mnostwo rzeczy ze soba no i ogolnie tak jakos fajniej dla samej przygody autem :)
[#2] Re: Revision 2015 - czy ktos z Irlandii badz UK sie wybiera?

@sordan, post #1

Może warto dać info na pouecie. Chyba, że nie życzysz sobie "obcych nacji" w aucie :)
[#3] Re: Revision 2015 - czy ktos z Irlandii badz UK sie wybiera?

@slay, post #2

Wszystko jedno kto mi do auta wlejzie :) Moj znajomy z ktorym mam jechac rowniez nie jest Polakiem. Nie mam konta na pouet.net wiec pewnie bylbym niewiarygodny jak dalbym info o tym swiezo po rejestracji. Ale zobacze jeszcze, moze pozniej tam strzele posta.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem