Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Dema, Ludzie, Muzyka
[#1] Hoffman wydał nową płytę
Ian Ford, jeden z najlepszych amigowych muzyków - znany jako Hoffman wydał swoją nową płytę.
Tutaj można posłuchać i zakupić.
Polecam OK

Wywiad z Hoffmanem.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2015 20:41:50 przez Sir_Lucas
[#2] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #1

Bardzo dobry materiał. Dla zaostrzenia smaku kawałek Hoffmana z ostatniego dema Elude, ale w wersji z wokalem:

https://www.youtube.com/watch?v=sbBzr4TsOCI
[#3] Re: Hoffman wydał nową płytę

@slay, post #2

Dark Sky podobnie a bez smutów :)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 16:11:42 przez ede
[#4] Re: Hoffman wydał nową płytę

@slay, post #2

Wokal nie przeszkadza- bardzo sympatycznie wyszło OK
[#5] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #1

klasa! OK
[#6] Re: Hoffman wydał nową płytę

@slay, post #2

[#7] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #6

Tak "trochę" od czapy ale też Amigowo - robione na A500. No i bardziej w moim guście, niż to smętne plumkanie powyżej:D.
[#8] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #1

Zawodowy albuuum :) a tytułowy track plus demo miszczuniostwo :)
[#9] Re: Hoffman wydał nową płytę

@fazior, post #7

Jak Twoje robione na A500 to moje pewnie też - a przynajmniej tło. To mój ulubiony utwór tej kapeli. Jest jeszcze numer pt. Władek, też dobry.
[#10] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #9

"Może nawet klaaaapsa dać":). Władek? Ja kojarzę tylko Władek przechodzi w trzeci wymiar:). Co do "mojego" to producent tego klipu w opisie na jutubie pisze, że animacja tancerki była robiona na Amidze 500.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 15:05:31 przez fazior
[#11] Re: Hoffman wydał nową płytę

@fazior, post #10

Tak, to ten numer - "Władek pije nocą balkonie" :) Chyba całe "La La Mi Do" było robione na Amidze. Przynajmniej teraz mam takie wrażenie.
[#12] Re: Hoffman wydał nową płytę

@Sir_Lucas, post #11

Ten Pan podobno tworzył animacje do LaLaMiDo w DeluxePaint.

Co do Bielizny jakoś specjalnie ich nie ceniłem w "tamtych" czasach, ale teraz jak sobie posłuchałem to bardzo mi smakuje o dziwo (pewnie kwestia sentymentu, bo przypomina się prehistoria ) OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem