Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Działające Hardwired?
Czy ktoś może poratować linkiem do działającego dema Hardwired w wersji WHDLoad i ADF? Wszystkie wersje które znalazłem mają problem z renderem kibelka na prawdziwej Ami pod flopem, w wersji WHDLoad jak i pod WinUAE (ADF/WHDload) w różnych konfiguracjach (A500/A1200).

Gdzieś na EAB znalazłem niby działające poprawione wersje ADF ale efekt ten sam.
[#2] Re: Działające Hardwired?

@pong777, post #1

działa poprawnie tylko z dyskietki
jedyna prawdziwa amiga to A500 a demka odpala się z dyskietek!


Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 13:21:37 przez dez3
[#3] Re: Działające Hardwired?

@dez3, post #2

Z dyskietki też mam problem (znaczy kaszanka na ekranie choć zarys kibelka widać). Ja głupi myślałem że ten typ tak ma - serio serio- i że to jakiś modern art czy coś.... Pomijając że Hardwired nie lubi zarówno aca 500 jak i gotka :(
[#4] Re: Działające Hardwired?

@pong777, post #1

O jedno z moich ulubionych dem. ADFy to nie problem, trzeba poszukać, ja mam działającą wersję jak chcesz na maila mogę Ci podesłać. Pod whdload też kibel działa normalnie, ale jest źle zsynchronizowany dźwięk z obrazem, także odradzam (na prawdziwej AMI i pod UAE to samo).
[#5] Re: Działające Hardwired?

@pong777, post #1

Na Aminecie jest wersja z poprawionym kibelkiem
hardwired dysk 2

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 14:23:01 przez asman
[#6] Re: Działające Hardwired?

@asman, post #5

dzięki asman !!! też mi kibla brakowało :))
[#7] Re: Działające Hardwired?

@dez3, post #2

Był bug widocznie po prostu. Na wersji od Asmana i Exolona działa. Co się nie da jak się da...

Śmiga pod WinUAE na konfigu A500 1 MB CHIP + 0.5 Slow, A1200 WHDLoad. Kibelek jest w obydwu przypadkach.

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 00:23:57 przez pong777
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem