Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] ART 1
Cześć. Jestem tu nowy. Generalnie jestem Spectrumowcem (aktywnym !), ale przez kilka lat (1991-1995) miałem też Amigę 500. Napisałem tu, bo myślę że to chyba najlepsze miejsce by pytać. Szukam prostego demka na A500 z lat ok. 1990-1992 z muzyką z filmu "Czułe Słówka" (tytuł polski). Tytuł (o ile dobrze pamiętam) "ART 1". Na tej adaptacji muzycznej zależy mi najbardziej - mogłem jej słuchać godzinami. Ktoś, coś ?
[#2] Re: ART 1

@Ilyad, post #1

Prawdopodobnie masz na myśli stary slideshow Jokerów (chyba to był slideshow, bo pamięć już nie ta) z tym modułem.
[#3] Re: ART 1

@Jazzcat, post #2

Dzięki za szybką odpowiedź. Wybacz może głupie pytanie...ale czym można by to odtworzyć ?
[#4] Re: ART 1

@Ilyad, post #3

Np. MilkyTracker (jak nie masz Amigi).
[#5] Re: ART 1

@Ilyad, post #3

Rozpakuj 7zip, a odtworzyć powinien np. winamp. (żeby głupi windows się zorientował, to dodaj rozszerzenie .mod po rozpakowaniu)
[#6] Re: ART 1

@odyseja_lkc, post #5

Chłopaki. Dzięki ! Nie słyszałem tego ze 20 lat. Bóg Wam zapłać.
Pozdrawiam całą społeczność Amigowców. Może jeszcze się odezwę :)
[#7] Re: ART 1

@Ilyad, post #6

VLC też sobie bez problemu poradzi z tym modułem.
[#8] Re: ART 1

@Ilyad, post #1

Kiedyś udało mi się zgrać to demo z dyskietki a widzę że na Kestra Amiga demobase tego nie ma. Więc wrzucam na chomika Joker demo pack, teraz możesz sobie pod WinUae odpalić. Enjoy!
[#9] Re: ART 1

@exolon, post #8

A już miałem napisać, że jeśli jest tu ktokolwiek, kto zna/ma to demo to jest nim Exolon. Dzięki, stary, jesteś nieoceniony. Fajnie było sobie to przypomnieć po latach. Dodałem na Poueta.

Pamiętam, że gdzieś w 94-95 miałem kontakt z Kadim, swappowaliśmy na dyskietkach 5.25 :) Ciekawe co teraz porabia.
[#10] Re: ART 1

@Jazzcat, post #9

To jest drugi demo pack Jokerów. Pierwszy składał się z 3 dem: ramones, robocop 2 i crom demo. Przewaliłem kiedyś wszystkie dyskietki i tego nie znalazłem a szkoda bo to jedne z pierwszych dem jakie widziałem na Amidze. Robocop 2 z tego co pamiętam jest na Kestrze, ale pozostałe dwa przepadły. Ramones nawet nie pamiętam co tam było ale w Crom demo był super obrazek Rysa, inspirowany tą grafiką. Ech Nostalgia.
[#11] Re: ART 1

@exolon, post #10

Exolon, pamiętam ten pack, przyznam, że byłem pewien, że jako "klasyk" jest łatwo dostępny i nie zaginął.

Ten obrazek Rysa udało mi się kiedyś odnaleźć i wsadzić na Artcity:

link

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 13:37:10 przez slay
[#12] Re: ART 1

@slay, post #11

Slay to nie ten obrazek. Tamten był kolorowy i cało ekranowy ale motyw ten.
[#13] Re: ART 1

@exolon, post #12

Demko po wielu latach się odnalazło. Fajna sprawa.
Joker - Crom demo
[#14] Re: ART 1

@exolon, post #13

Niesamowite, że to się odnalazło. Ciekawe kto to kisił tyle lat u siebie ;)

Ech, kto wie jakie jeszcze skarby ludzie mają na pleśniejących w piwnicach dyskietkach.

Co do Ramones to wydaje mi się, że pamiętam coś. Był tam obrazek utrzymany w komiksowej estetyce przedstawiający muzyków The Ramones, podobny do tego, ale tło było chyba białe... Do tego scroll na górze i rockowy moduł.
[#15] Re: ART 1

@Jazzcat, post #14

@Jazz: pamiętam to interko (Ramones), rysunek się zgadza a tło było na pewno białe. Ciekawe czy Dalton jeszcze je ma :)

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2018 09:30:56 przez sachy
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem