Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Grafika
[#61] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #60

Czy mozna gdzies wrzucic przerobione pliki aby mozna sobie sammemu sciagnac i prosze o spis dvd01 dzieki moze jakies magi beda :) do fatagnusa
[#62] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #61

Wreszcie na AmiDVD1 sporo sceny. Na pierwszy rzut oka jest trochę starych produkcji. Ale brak spisów a nazwy 8 znaków - będzie trochę zabawy. Deftronic dobra robota, oczywiście jak coś tam jeszcze chomikujesz to wrzucaj. Francdt na AmiDVD1 już widzę kilka magów których nie ma w Fat Magnusie. Także jest dobrze.
[#63] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #60

Też poprosiłbym o ponowne wrzucenia AmiDVD4 i AmiDVD2:).
Zbylu

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 11:28:16 przez zzielinski

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 11:33:05 przez zzielinski
[#64] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@zzielinski, post #63

Dołączam się do prośby.

Rzuciłem pomysł żeby gdzieś to upublicznić do kupy w przeglądalnej formie, nikt widzę nie podjął inicjatywy więc wziąłem sprawy w swoje ręce. Może nie jest to w idealnej formie, ale przynajmniej odpada Wam zabawa z truecryptem.

Każdy AmiDVD zawierał foldery AmiCD. Te zzipowałem i rzuciłem na MEGA. Link ten będzie aktualny dość długo, póki serwis nie padnie, konto się nie przedawni, czy cuś. Nie wiem jak jest z limitami transferu.

Tu macie link do folderu ze zrzutami. Póki co wrzuca się zwartość DVD1 i 3, bo 2 i 4 są niedostępne. Czyli póki co będą tam CD: 1-3, 5-8, 10, 12-16, 21.

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 12:45:41 przez teh_KaiN
[#65] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #64

zajebiscie fajnie juz sciagam choc tylko telefonem prosze rowniez o spis dvd1 :) trzeba pomyslec o namiarach na bylych swapperow moze w swoich zbiorach do dzisiaj nmaja jakies vhs z backub systemu albo twardziele badz dyskietki lub plyty ze swoimi archiwami moze cos uda sie jeszcze odzyskac listy moge pisac tylko do kogo :)
[#66] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #65

Nic tylko dema oglądać i w creditsach wyławiać adresy korespondencyjne, hyhy.
[#67] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #66

sam znam osobiście kilka osób z Gniezna które maja jeszcze swoje produkcje na różnych nośnikach a tutaj ich nie widzę bo akurat nie interesują się Amigą wiec pewnie przy dobrej akcji i dobrych namiarach na ludzi którzy mogą coś jeszcze posiadać a nie ma ich na ppa.pl może coś udałoby się odzyskać od zapomnienia macie jakieś pomysły namiary
[#68] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #67

Akcja trochę taka desperacka. Oczywiście spróbować warto. A namiary to chyba nie problem. Pozbierać advertsy z magazynów dyskowych, spisać imiona i nazwiska i miasto, postarać się znaleźć na facebooku czy innej naszej-klasie. Przynajmniej gościu powspomina stare dobre czasy szeroki uśmiech Mi samemu wjebało kilka kaset VBS ze starym stuffem.

A poza tym trzeba by było zrobić jakąś bazę polskich dem. Żeby było wiadomo czego szukamy, a co już się odnalazło. Ale to roboty od chu..
[#69] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@zzielinski, post #63

Jeszcze raz AmiDVD3 dla tych co nie ściągneli.

Jutro ponownie zapodam 4kę. Teraz ładuję 2kę i za parę minut zapodam linka. Potem sukcesywnie będę zapodawał resztę.

Dzięki za spisy i przerobienie tego na normalne archiwa. OK Mnie to także ułatwi sprawę, bo nie bardzo mam czas aby tearz siętym bawić. Te płyty zapodaję tak z doskoku.

Co do dotarcia do osób ze starym stuffem. Mnie zajeło parę lat odszukanie R.G. - zmienił miejsce zamieszaknia, w sieci praktycznie się nie udzielał. Zapodałem nawet prośbę o kontakt na naszej stronie www i w końcu się udało. Potem trzeba było jeszcze lecieć do PL, zapodać HDeka do nagrania, odebrać, odszyfrować (część przynjamniej hehe...). Generalnie sporo zachodu.

Ale brak spisów a nazwy 8 znaków - będzie trochę zabawy. Deftronic dobra robota, oczywiście jak coś tam jeszcze chomikujesz to wrzucaj.


Ograniczenia do 8 znaków wiadomo skąd wynikają. To było nagrywane wieki temu, przynajmniej te najstarsze płyty. Spoko, będę zapodawał co tam jeszcze mam, choć przeczucie mi mówi, że sporo fajnych rzeczy straciłem bezpowrotnie na tej mojej partycji RAID na PC. :( Ogólnie cieszy , że duch amigowo-scenowy się odrodził przy okazji tych płyt i tak fajnie wszyscy współpracują przy tym stuffie. Dzięki. OK



Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 20:18:51 przez Deftronic/...
[#70] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #69

Ogólnie cieszy , że duch amigowo-scenowy się odrodził przy okazji tych płyt i tak fajnie wszyscy współpracują przy tym stuffie. Dzięki. OK


Mnie też cieszy taka inicjatywa, chętnie obejrzę stuff z amigowych parties z pierwszej połowy lat 90tych czyli złotej ery amigowej demosceny w Polsce. Dobrze że są ludzie którzy pamiętają te czasy i którzy tę historię kultywują. Tak trzymać.
[#71] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #69

w czasach mojego scenowania a wiec od 1994r pierwsze party w 1994r w Bydgoszczy Amige 1200 miałem od 1993r SWAPPERÓW fakali nie szanowali wszyscy a dzisiaj pewnie gdyby jakiś swapper dzisiaj udostępnił poszukiwane dane np stuff poniżej roku 1993 wszyscy nosili by go na rekach i stawiali piwko lub nawet odkupiło te dane. Opłacało się wiec chomikować wszystko ja sam wszystko zbierałem i nagrywałem na VHS bo to było zajebiste i tanie rozwiązanie niestety i mojej osobie zdarzyło się to co wielu scenowcom nie wiem gdzie podziały się te ok 20 kaset VHS szkoda ze w latach transformacji i przesiadania sie na PC tak ok 2000r dużo danych wylądowało na śmietnikach nikt nie myślał aby to gdzieś zarchiwizować ale sadze wręcz jestem przekonany ze jest sporo osób które coś jeszcze w szafach strychach piwnicach przechowują amigowego a tutaj lub wcale w necie się nie udzielają problem to do nich dotrzeć
[#72] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #71

Jeszcze raz AMiDVD2 dla tych co nie zdążyli ściągnąć.
[#73] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #72

Dziękuję serdecznie, już ściągam i czekam na cz. 4 :)
Zbylu
[#74] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@zzielinski, post #73

[#75] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #74

CD: 1-3, 5-8, 10, 12-16, 21 amiga celic 1996-10 , Amiga celic 1996-11 czy to juz wszystko co jest wrzucone na mega czy jeszcze coś się pojawi bo jak na razie to tylko ponad 9gb jeśli nie jest to jeszcze cały stuff proszę o wrzucenie bo chciałbym to już jakoś ogarniać i wrzucać np magi na fat agnusa :) bo coś tam się udało odzyskać na razie po nazwach zobaczymy jak będzie w realu ale i tak WIELKIE dzięki za tą wrzutkę chodzi oczywiście o scenowe rzeczy
[#76] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #75

Będzie więcej, nie zdążyłem przed wyjazdem.
[#77] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #75

[#78] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Deftronic/..., post #77

Dzięki. lle tych płytek masz?
[#79] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@waldiamiga, post #78

Może by przy tej okazji zrobić jakiś serwer ftp tak EAB posiada. Bo wrzucanie plików na chmury, gdzie to potem znika to średnio chyba tak.
[#80] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@radzik, post #79

Rzuciłem ten pomysł stronę temu. Nikt się nie wychylił.
[#81] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #80

Patrz post #14. Cały czas aktualne. Transfer może nie za duży ale jakiegoś wielkiego ruchu się nie spodziewam.
[#82] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #81

No to co, kto wrzuca i w jakiej formie? Zipy jak na tym MEGA, czy w formie gołych plików?

Ja jestem teraz na wygnaniu przez tydzień i net mam słaby.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 15:06:26 przez teh_KaiN
[#83] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #82

Czekaj, zaraz obadam ile mam miejsca i co tam można wrzucić. Dajcie wszystkie linki w jednym poście, zassam i wrzucę na ftp albo www. Myślę, że najlepiej rozpakowane, tak, żeby można było pojedyncze pliki na Amidze zassać. A jak ktoś będzie chciał całość to sobie wgeta zapuści czy co tam ma.

Mam tam ponad 200GB wolnego miejsca, myślę, że wystarczy.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 15:08:35 przez Jenot
[#84] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #83

Nie dostaniesz już w innym jednym miejscu niż u mnie na MEGA, bo linki Deftronica okresowo wygasają - zawsze dwa ostatnio rzucone obrazy są dostępne.
[#85] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #84

OK. Zasysam.
[#86] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@Jenot, post #85

czekam na jakieś zipy aby zassać sobie całość jak możecie to zipujcie nawet całe płyty DVD potem będę to jakoś ogarniał najbardziej oczywiście stuff scenowy :) choć nie mam teraz fizycznie ami to posprawdzam na emulatorku co jest co pozdro :) jak spotkam gdzieś autora na imprezie retro to ma flache :) bo jest lika magazynów dyskowych których nie ma na fat agnusie :) za to chwała szkoda że stuff nie jest jeszcze starszy ale może coś się jeszcze kiedyś trafi
[#87] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@teh_KaiN, post #80

Dramat... Mamy tak dużą społeczność, aż się prosi aby mieć serwer z takim smaczkami waśnie. Wszystko w jednym miejscu.
[#88] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@radzik, post #87

Możemy wrzucić do mnie, na Dropboksa, jeśli chcecie.
PS: nie mam czasu czytać całego wątku ale ciekawi mnie - co to w końcu było? Dlaczego nikt wcześniej tych obrazów nie mógł odczytać?
[#89] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@_arti, post #88

Zakryptowane w TrueCrypt.
[#90] Re: Poszukuję pracy z RayCompo

@francdt, post #75

WIELKIE dzięki za tą wrzutkę chodzi oczywiście o scenowe rzeczy


Dołączam się do podziękowań, znalazłem tam trochę amigowych ray-tracingów, ale nie da się ukryć że gros zawartości stanowi warez i to bynajmniej nie scenowy. Dla badacza historii amigowego ray-tracingu to gratka, są tam chyba wszystkie wersje LightWave, Imagine, Real3D itd, wszystkie pluginy i dodatki do nich, obiekty itp.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem