Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] OC Remix Torrent
Chciałem ostatnio uzupełnić swoją bazę coverów muzycznych z dem i gier z witryny OC Remix, ale albo dawno tam nie zaglądałem, albo coś pozmieniali, bo nie mogę się doszukać plików do katalogowanych chronologicznie paczek.

Na chwilę obecną mam w zbiorach 24,8 GB utworów nie tylko z OC Remix, ale z tego co widzę, to obecnie są tam dwie paczki podzielone na 1-3000 i 3001-31111, które w sumie mają nie całe 16 GB.

Ostatnim razem jak zaciągałem to torrenty mieli ładnie pokatalogowane rocznikami, a nawet kwartałami (np. "2012 Q1") oraz mieli dodatkowe torrenty z każdego rocznika z The Best Of 1-10 na każdy rok. Nie widzę tego. Na pewno były to nagrania OC Remix, ale teraz to już się zastanawiam czy może nie z innej strony www.

Orientuje się ktoś w temacie, albo wie gdzie trzeba "kliknąć" aby się dogrzebać do tego o czym piszę?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem