Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Ludzie, Muzyka
[#1] Carbon Based Lifeforms
Panowie z Carbon Based Lifeforms także używali Amigi!!
Tutaj można przeczytać artykuł na ten temat.
[#2] Re: Carbon Based Lifeforms

@Sir_Lucas, post #1

Ooo to niespodzianka nie wiedzialem a bardzo lubie cbl co zreszta widac w podpisie hehe

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 07:35:43 przez QUAD
[#3] Re: Carbon Based Lifeforms

@Sir_Lucas, post #1

CBL tworzą genialną muzę. Niesamowicie się tego słucha nocami :)

Przy okazji kiedys słyszałem że CBL ma swój drugi projekt który opiera sie o muze ala'sid kojarzy ktoś może jak ten ich drugi projekt sie nazywa?
[#4] Re: Carbon Based Lifeforms

@player_sct, post #3

Przy okazji kiedys słyszałem że CBL ma swój drugi projekt który opiera sie o muze ala'sid kojarzy ktoś może jak ten ich drugi projekt sie nazywa?


Nie spotkałem się, chociaż również cenie dorobek CBL. Miałem do czynienia z projektem pobocznym 2/3 składu CBL, mianowicie Sync24. Jest jednak szansa, że taki projekt mógł powstać. Poszukaj poprzez profil CBL na Discogs - istnieje prawdopodobieństwo, że któryś z członków mógł mieć w swoim dorobku coś o czym wspominasz.
Wiem natomiast jedno - Sync24 na pewno nie jest a'la SIDowy. Nadal ambient tyle, że bardziej ekstraktywny i mniej melodyjny w porównaniu do CBL.
[#5] Re: Carbon Based Lifeforms

@Sir_Lucas, post #1

Fajnie byłoby dorwać .mody i .xmy :)

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 08:53:21 przez AceMan
[#6] Re: Carbon Based Lifeforms

@AceMan, post #5

Dzięki za link. Ceniłem sobie zawsze ich muzę. Dobrze się przy niej tworzy.
[#7] Re: Carbon Based Lifeforms

@Lokaty, post #4

Też bardzo lubię CBL, ale nie wiedziałem o ich innych projektach. Dzięki za linki. Właśnie sprawdzam Sync24. Świetny Ambient ok, racja
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem