Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategorie: Dema, Muzyka
[#1] Gdzie ja to słyszałem?
[#2] Re: Gdzie ja to słyszałem?

@Norbert, post #1

Ale mi dałeś do myślenia No motyw znany, albo ten charakterystyczny dźwięk prowadzący. Przychodzi mi na myśl jakieś demo grupy Anarchy. Ale tak łatwo się nie poddam.
[#3] Re: Gdzie ja to słyszałem?

@exolon, post #2

Nie rozpoznaję tej melodii. Za to sam klimat, partia i brzmienie basu, no i instrument solowy jak najbardziej "amigowe". Poza tym w melodii słychać charakterystyczne dla amigowej muzyki glissando łączone z przednutkami (komendy 1xy + 3xy w Protrackerze). Gdyby to miało być Anarchy to najpewniej Nuke albo 4-Mat, ale na pierwszy rzut ucha ten kawałek nie przypomina żadnego ich modułu.
[#4] Re: Gdzie ja to słyszałem?

@Norbert, post #1

Dzięki za linka, cały dzień mi będzie grało. szeroki uśmiech
[#5] Re: Gdzie ja to słyszałem?

@Norbert, post #1

Mi z jakimś demem kojarzy się początek tego, ale nie wiem z jakim i z jakiej platformy. Być może w ogóle nie ma nic wspólnego.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem