Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Last Train to Danzig - jak odpalić ?
Co zrobić, żeby demko "Last Train to Danzig" zadziałało na Apollce 060 + 64MB ? Gdy odpalam bez s-s z setpatch to wyświetla się na chwilę tekst "Beware for ...", a po chwili Amiśka zalicza reset. Z kolei gdy próbuję spod systemu to wszystko przez jakiś czas idzie dobrze (widzę, że demko pięknie konsumuje sobie fast), po czym ... zwraca go z powrotem do systemu i nic się nie dzieje :(. Please help!

Demko ściągnąłem z pouet'a (gtn_hjb-lasttrain-party.lha)

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 19:06:39 przez MarX
[#2] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@MarX, post #1

Snoopdos cos pokazuje ?

Ustaw duzy stos ,np: Stack 500000

Sprobuj tez wyłączyć Cache 060

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 19:15:08 przez Norbert
[#3] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@Norbert, post #2

Udalo mi sie odpalic po zaladowaniu calego systemu z shella zwiekaszjac stos do 500000.
Pod Blizzardem 1260. Wylaczenie cache nie bylo konieczne.
[#4] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@Phibrizzo, post #3

Udalo mi sie odpalic po zaladowaniu calego systemu z shella zwiekaszjac stos do 500000.

Faktycznie, ustawienie większego stosu rozwiązuje problem. Dzięki! OK
[#5] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@MarX, post #4

Nie ma za co. Nalezy sobie pomagać
[#6] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@Norbert, post #5

Odpalajac na prawdziwej Ami macie napisy koncowe ? Bo kurcze u mnie nie ma w tej party version z pouet'a a na Youtubach jest normalnie z gretingsami na koniec.
[#7] Re: Last Train to Danzig - jak odpalić ?

@mikecios, post #6

No dobra..... sprawdziłem na WinUAE i na trzech konfigach, 060/040/030 są napisy końcowe ale wyświetlane nie na czarnym tle tylko w jakiejś migającej kaszanie.
Na prawdziwej Ami jest u mnie tylko czarne tło bez napisów.
Może ktoś sprawdzić u siebie jak to wygląda ?

Na UAE odpalane i z WB i bez ss.
Z blatu z dużym Chipem.
Czy tak czy tak - efekt ten sam.

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 17:27:18 przez mikecios
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem