Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] poszukuje discmaga
witam

Panowie poszukuje pewnego diskmaga polskiego na amigę który się zwie "Super Ragazzi". wyszły bodajże tylko 2-3 numery. Google milczy, nie mogę go znależć. Była w nim taka muza która do dziś mi brzmi w uszach a nie słyszałem jej ok 20 lat. pomóżcie. Gdzie szukać ?
[#2] Re: poszukuje discmaga

@tier, post #1

Hej, jestem autorem tego maga, ale niestety ostatnia działająca kopia zaginęła już w pomroce dziejów.

Muzyka jest do odnalezienia, bo pamiętam, że w tamtym czasie do wszystkich swoich prac wykorzystywałem zaprzyjaźnionego muzyka z mojego miasta. w tej chwili nie mam z nim kontaktu, ale jak najbardziej jest on do odtworzenia. mogę poprosić o wszystkie jego utwory i na pewno odnalazłbyś w nich ten szukany kawałek. ja osobiście nie pamiętam, co tam wtedy umieściłem.

A sam mag było po prostu przepisanym zinem kibicowskim fanów Górnika Zabrze. stworzyłem to to w AMOS-e starając się zachować styl graficzny samego pisemka. wyszły tylko 3 numery, a ja na Amigę przeniosłem tylko jeden z nich. Maga dystrybuowałem m.in. przez ogłoszenie w Telegazecie (lol) i poprzez swap (nick: antku, może ktoś z dawnych swapowiczów mnie jeszcze pamięta).
[#3] Re: poszukuje discmaga

@tomxx, post #2

Teraz to sam jestem ciekaw co to za muzyk i co to za muzyka szeroki uśmiech
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem