Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Intel Outside 2 VHS demo compo
Znalazłem ostatnio (oczywiście przez przypadek szeroki uśmiech) kasetę VHS podpisaną "IO2 vhs demo". Czym prędzej udałem się do studia foto aby przerzucili mi to na DVD. I rzeczywiście trzy dema z VHS demo compo:
Union - Flash of Hope
Union - Psychodelic
Union - Illuminate
Niestety jakość dosyć słaba, ale dla przypomnienia sobie tematu myślę że starczy.
Wrzucam na razie na driva może później na YT

Intel Outside 2 VHS demos

Aha jak ktoś dysponuje dobrym sprzętem do zgrywania z VHS to kasetę mogę podesłać, może uda się z niej coś więcej wycisnąć jeżeli chodzi o jakość.
[#2] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

świetnie...byłem na tym IO2
super że się zachowało
[#3] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

Ja coś kojarzę tą imprę kiedy tą półnagą kobietę zassało ze sceny OK
[#4] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

Napisałem na PRIV.
[#5] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@Vato, post #3

To była jedynka, nawet siebie znalazłem na tym filmie
[#6] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@Fest3r, post #5

Tak, na jedynce. Na dwójce było więcej ochrony. Kiedyś siebie szukałem na tym filmie, ale nie znalazłem. No cóż elitą w postaci Mr. Roota czy TheGenerata nie byłem....
[#7] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

Oj moje pierwsze copy party :) Bardzo miło wspominam, nawet udało mi się z modułkiem przebić przez sito selekcji :) Faaaajnie czasy :)
[#8] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

Kurde, stary, Ty to jesteś chomik :) Jestem pewien, że gdzieś na tych starych taśmach masz jeszcze dużo unikatowego polskiego stuffu. W jakiś łikend wpadniemy ze Slayerem i przetrzebimy Twoją piwniczkę :)

Co do Intel Outside 95. Na Demozoo próbują odtworzyć pełne wyniki i listę releasów, warto im podesłać tytuły tych VHS demek.

@Player: na pewno masz na myśli IO'95? Bo nie ma Twojego modułu w wynikach.
[#9] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@player_sct, post #7

Pamiętam, że w kolejce na to party nabyłem od kogoś VBS'a domowej roboty OK
[#10] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@Jazzcat, post #8

niezły materiał - przejrzałem, ale całość obejrzę potem
ale mam przy okazji pytanie - ważne ;)

kojarzy ktoś pierwsze party (C64 + Amiga) Na ul. Emilii Plater za Mariottem w liceum (platerówki)?
to było moje pierwsze party. to było gdzieś 1991? 1992? nie pamietam na 100%
z fajnego rzeczy z tego party pamiętam że chyba byli koledzy z Silents i pokazywali VHS Demo...
Tam też pokazała się moja pierwsza grafika na c64. zginęła chyba na dobre bo jej nie mogę odnaleźć...

dajcie znać bo party było epickie.
[#11] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@Jazzcat, post #8

Jazzcat zapraszam, na pewno znajdziemy jakąś ... flaszkę. Niestety to moja trzecia chata od kiedy się wyprowadziłem z Kłodzka i raczej nas niczym nie zaskoczy. Mam w pudłach trochę gadzetów z tamtych czasów ale raczej nic ciekawego. Kasety VBS z prawdopodobnie wszystkim co wyszło w Polsce poszły się je..ć. A ok 1000 dyskietek 5.25 zalała mi woda jak mieszkałem chwilę u teściowej. Co prawda mam trochę dyskietek 5,25, do identyfikacji ale nie mam jak do tego się zabrać, stacja 5,25 którą teraz mam coś źle je czyta, pewno inne ustawienie głowicy.

A co do kaset VHS to jak ktoś kolekcjonuje lub zbiera to mogę oddać, bo raczej będę wywalał. Muszę tylko wszystko ogarnąć.

Na Demozoo zacna inicjatywa, a że udało im się odzyskać całe gfx compo - szacun.
[#12] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@retronav, post #10

kojarzy ktoś pierwsze party (C64 + Amiga) Na ul. Emilii Plater za Mariottem w liceum (platerówki)?


Najpewniej chodzi Ci o party Warszawa II, które się odbyło w listopadzie 1992 w liceum im. Hoffmanowej. Byli tam Mr. Pet i Chaos z Sanity. Czy ktoś był z Silents - nie mam pojęcia, ale na pewno pokazywano videodemo Global Trash II Silentsów, które rzekomo pourywało wszystkim wszystko ;)

Ale to nie było pierwsze polskie party. Ani nawet drugie :)
[#13] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

Super materiał ok, racja Fajne te "Demo VHS" Unionów OK
[#14] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@Jazzcat, post #8

Jazzcat - własnie wyszukałem swój moduł na aminecie i faktycznie pomyłka - skończyłem go z tego co widze 27.08.96 pare dni przed party. Czyli trzeci IO a nie drugi :) No ale to w końcu 20 latek, pamięc już nie ta
[#15] Re: Intel Outside 2 VHS demo compo

@exolon, post #1

ŁOŁ, ale mi się przypomniało. Oglądam też kompletne wideo na youtubie i już siebie widziałem dwa razy, a przed chwilą moją żonę na full screenie! (zawstydziła się dziewczyna ). Jak wróci, to ją zaskoczę tym odkryciem pomysł
Kurde felek, ale to szybko zleciało...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem