Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Grafika
[#1] Poszukiwane rendery 3D IGI-ego
Cześć.

Prosto z mostu, czyli krótka piłka i długi bramkarz :) Mam kolegę, który dawno temu robił w Real3D rendery i był w tym całkiem niezły. Niestety, jego dorobek przepadł kilkanaście lat temu razem z jego Amigą.

Jako, że jest to gość, który 20-lat temu zaraził mnie raytraycingiem (wtedy byłem na to za młody jako 9-latek), więc zabrałem się za to po latach. Chiałem zrobić mu w ramach wdzięczności małą niespodziankę z okazji zbliżających się świąt i spróbować odszukać jego grafiki. Wiem, że wysyłał je w Polskę i świat, był członkiem grupy (bodajże) ROLE. Wiem, że sporo swojego czasu (1994-1997r) korespondował z Robinem, który tworzył moduły.

Może ktoś posiada chociaż jeden jego render?

Z góry dzięki.
[#2] Re: Poszukiwane rendery 3D IGI-ego

@Jedras, post #1

On miał ksywkę The Chronic? Tu jest demo z jego renderem, ale nie wiem czy Cię to urządza?
[#3] Re: Poszukiwane rendery 3D IGI-ego

@Jazzcat, post #2

Nie, nie... pod wszystkim podpisywał się IGI (Marcin mu na imię).

http://janeway.exotica.org.uk/author.php?id=30944

Nie kojarzę tylko jego członkostwa w grupie The Interceptors, ale to było dość dawno...
[#4] Re: Poszukiwane rendery 3D IGI-ego

@Jedras, post #3

Ciężka sprawa. Czy kolega wystawiał coś w tamtych latach w kompotach graficznych na parties? Rozejrzę się, ale temat wydaje się niełatwy.

Jak pewnie widziałeś, jest chyba tylko jeden ray w użyty w wylistowanych na stronie produkcjach:

[#5] Re: Poszukiwane rendery 3D IGI-ego

@slay, post #4

Dziękuję za pomoc ;)

W sumie liczyłem na to, że ktoś jakimś cudem posiada to w czeluściach swojego dysku. tudzież znajdzie się jakiś wspólny znajomy z grupy ;)

P.S. Real3D na A500 jeszcze u mnie czeka na swój czas, bo póki co wyciskam siódme poty (nie wiem czy bardziej z siebie, czy sprzętu) bawiąc się Lightwave na 680EC30 ;)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem