Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Prośba o pomoc w badaniach naukowych
Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum wielką prośbę o pomoc. Otóż od pewnego czasu zbieram materiały do pracy na temat historii polskiego fandomu mangi i anime, którego to początki są nierozerwalnie związane z dawnymi imprezami scenowymi (lata 1995-1997) i działalnością niegdysiejszego scenowca, Mr. Roota. Znam interesującą mnie opowieść z perspektywy Mr. Roota, głównego prowodyra tzw. „objazdowych cyrków”, teraz poszukuję osób, uczestników imprez scenowych z lat 1995-1997, tj. mi. Primavera II, Eastern Conference, Intel Outsaid II i III, Polish Summer, Gravity I i II, którzy mogli by mi opowiedzieć jak z ich perspektywy wyglądały organizowane przez Roota manga roomy i jak odnosili się do nich przeciętni uczestnicy tamtych imprez. bardzo liczę na waszą pomoć!
[#2] Re: Prośba o pomoc w badaniach naukowych

@Shamp, post #1

Tak, przy okazji.
Jest krótki wątek Mr.Roota o jego mangowej fascynacji i początkach w "Thank You For Playing"

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 21:19:09 przez BULI
[#3] Re: Prośba o pomoc w badaniach naukowych

@Shamp, post #1

Wiem, że takie coś było, ale nigdy mnie to specjalnie nie interesowało. Chyba AceMan był/jest fanem mangi, ale to jeszcze gołowąs, więc raczej żadnej ze wspomnianych imprez nie odwiedził :)

Najlepiej by było przekopać stare diskmagi. Wiem, kupa roboty. Ale wydaje mi się, że mógłbyś stamtąd coś wydobyć.
[#4] Re: Prośba o pomoc w badaniach naukowych

@Jazzcat, post #3

Byłem na obu Gravity. Na pierwszym odwiedziłem manga-room ale nie spędziłem w nim jakoś dużo czasu. Na drugim nawet nie wiem czy tam w ogóle zajrzałem. Za to na pierwsze Gravity zabrałem mojego bardzo dobrego kolegę, który ze sceną i Amigą miał tylko styczność przeze mnie. On znowu był bardzo zainteresowany i spędził w manga-roomie kilka h.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem