Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Szukam dema
Szukam trochę z nostalgii dema które widziałem w okolicach 97/98 prawdopodobnie było na MACD (lub ACS) bo tylko tak miałem wtedy dostęp do demek. Niestety niewiele pamiętam poza tym że jak się uruchomiło to po kilku sekundach była dość ostra muza aż odskoczyłem od telewizora, poza tym były tam chyba wstawki z tańczącą dziewczyną podobnie jak w SpaceBalls - State of the art i jak w zalinkowanym demku. Dorian podpowiedział mi że to może te demo które użył w swoim filmie na YouTube ale On nie pamięta teraz tytułu/nazwy. Ktoś rozpozna te demko z linku?: (wycięte z filmu Doriana). Musiałbym zobaczyć to demko z linku od początku żeby stwierdzić czy to te którego szukam. Może jak bym tytuł zobaczył to coś zatrybi. Przeglądałem kilka obrazów MACD ale nie znalazłem, nie mam też niestety wszystkich obrazów.
Z góry dzięki za pomoc.
2
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem