Komentowana treść: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie
[#1] Re: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie
Kto jest "sprawcą" tego polskiego dokumentu o demoscenie?
[#2] Re: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie
Pewnie większość zainteresowanych widziała fiński dokument (w odcinkach) o demoscenie, jednak dla porządku dorzućmy:
playlista na yt
Dostępne napisy w języku angielskim.
[#3] Re: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie

@baderman, post #2

Ja tego nie znam. Zapisałem sobie playlistę i na pewno pooglądam w wolnym czasie. Dzięki! OK
[#4] Re: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie

@MDW, post #3

baderman, Dzięki za link, też tego nie znałem, obejrzę sobie w wolnej chwili.

MDW: Ten niewielki dokument o polskiej demoscenie (amigowej) tworzy człowiek "z zewnątrz", zupełnie nie związany ze sceną. Mam nadzieje, że dzięki temu będzie to całkiem ciekawy projekt. Na pewno damy znać, jak będzie wiadomo coś więcej.
[#5] Re: The demoscene - Digital Infinities - film dokumentalny o demoscenie

@slay, post #4

Ktoś z zewnątrz? No to będzie bardziej dla ludzi z zewnątrz. I właściwie chyba lepiej, bo ludzie "kumający" scenę nie potrzebują tłumaczenia co to jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem