Komentowana treść: Irregular Review #2
[#1] Re: Irregular Review #2
Pomimo, że strasznie mi się wiesza, obczytałem
Wiadomo na czym trzeba dalej pracować
Co do gry Sordana, tak jak mówiłem wcześniej, trochę ładniejszej grafiki i będzie świetny "time-killer". OK Aby tylko czas się znalazł :D
[#2] Re: Irregular Review #2

@Koyot1222, post #1

Są już te gry dostępne gdzieś do pobrania?
[#3] Re: Irregular Review #2

@Leon, post #2

no jasne - http://www.pouet.net/party.php?which=1774&when=2016
[#4] Re: Irregular Review #2
Fajnie, że RK GameDev Compo zostało właściwie zauważone :)

@JazzCat: świetny mod! Kolejny ruch - splash-screen od Slayera i zaproszenie na RKLE2017 w tekście

Polska scena Rulez OK

Pozdro.
[#5] Re: Irregular Review #2
fajnie, oby się ta nieregularność utrzymała ;)
modek świetny - graty Jazz!
[#6] Re: Irregular Review #2

@jokov, post #5

No modek petarda. Wczoraj z godzine leciał u mnie zapętlony.
[#7] Re: Irregular Review #2
Dobra robota. Podoba mi się sposób obsługi maga. ;)
[#8] Re: Irregular Review #2

@twardy, post #6

@sachy, @jokov, @twardy: dzięki, misie!!
[#9] Re: Irregular Review #2

@twardy, post #6

To fakt. Jazzcat to generalnie jest niezwykłe zjawisko, które powinno gdzieś zostać mocniej zbadane i opisane. Według mnie Jazzcat jest zdecydowanie za mało doceniony. U mnie przez ostatnie 2 miesiące na SoundCloud leci właściwie tylko Jazzcat. Ma takie kawałki, że po prostu nie da się nie słuchać. Jeżeli nie słucham jakiegoś audiobooka czy podcastu to prawie na pewno słucham Jazzcata.
[#10] Re: Irregular Review #2
Przeczytałem recenzję o BlazingGuns - wiadomo trzeba pracować - bo jest co robić. A Propos tego tiny loadera. Jest bardziej w stylu scenowym. Ten minimalizm został wybrany przeze mnie z premydatacją - bo plik wykonywalny nie będzie zawierał danych i stąd taki mały loader, który to najpierw będzie wczytany :D

Podoba mi się w tym magu właśnie minimalizm. I oczywiście muzyka też. Aż chce się cuś scenowego napisać.
[#11] Re: Irregular Review #2

@asman, post #10

Aż chce się cuś scenowego napisać.

@Asman: pielęgnuj w sobie to piękne odczucie OK Masz czas do RKLE, na którym w końcu powinieneś się zjawić, do korćset!
[#12] Re: Irregular Review #2

@MDW, post #9

Jazzcata musiałby opisać ktoś, kto się zajmuje muzyką. Niestety nikt się tego nie podejemie, ponieważ wszyscy mu zazdroszczą.
[#13] Re: Irregular Review #2

@twardy, post #6

Jak po raz pierwszy odpaliłem sobie tego diskmaga na A500 to u mnie pewnie to z dwie i pół godziny leciało.
JazzCat, jak zawsze, odwalił kawał świetnej, muzycznej roboty!

@JazzCat: Dzięki za ten wspaniały utwór! Już dawno chciałem coś tak dobrego usłyszeć ze swojej pięćsetki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem