Komentowana treść: Scenowe requiem
[#1] Re: Scenowe requiem
Wstyd się przyznać ale dopiero teraz się dowiedziałem, że Budgie nie żyje. Nie mam pojęcia jakim cudem mnie tak tragiczna wiadomość ominęła.
[#2] Re: Scenowe requiem

@MDW, post #1

Jechał z bratem samochodem i gdzieś w lesie pod Nowogardem wyskoczył im dzik na drogę,wpadli prosto pod jadącego z przeciwka TIRa. Dwa trupy na miejscu. Straszna tragedia. Żal człowieka,bo byl to naprawdę przesympatyczny facet. Dusza towarzystwa. Cześć pamięci i wieczny odpoczynek.

Enter/MAWI
[#3] Re: Scenowe requiem
Fajne zestawienie ale trochę niepełne. Poczytałbym więcej o nich samych i o ich twórczości. Brakuje też informacji nt. przyczyn śmierci, bo pomijając wypadki, to raczej dziwne, że dwudziesto-kilku-latkowie tak szybko odchodzą.
[#4] Re: Scenowe requiem

@zilog, post #2

Dlatego jak wam jakiś zwierz wyskoczy to już lepiej w niego uderzyć niż go omijać na drodze.

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2016 06:42:59 przez Sokok
[#5] Re: Scenowe requiem

@Sokok, post #4

Też nie dobrze. Wleci ci takie 120 kilowe bydle przez szybę i cię będą musieli pochować nogami do przodu...
[#6] Re: Scenowe requiem
Moze i odeszli. Ale czastka ich i ich pracach pozostala.
[#7] Re: Scenowe requiem
Z wspomnianych Twórców "osobiście" styczność miałem tylko z Vitalem. Jego prace robią na mnie duże wrażenie. Szkoda.
[#8] Re: Scenowe requiem

@_arti, post #5

To jest takie mniejsze zło w porównaniu do pedzacego z naprzeciwka samochodu, ciężarówki, albo drzewa na poboczu..
[#9] Re: Scenowe requiem

@_arti, post #3

Troszkę dziwna wypowiedź.. osobiście uwazam że artykuł jest w deche i niczego nie brakuje. Od taki zarys. A życie osobiste a tym bardziej powód śmierci winien zostać częścią niejawną. Dobrze, że w ogóle ktoś o nich pomyślał i zapodał artykuł.
[#10] Re: Scenowe requiem

@BomberMAX, post #9

+10
[#11] Re: Scenowe requiem
Jako ciekawostke dodam ze w demie "Nameless - Kiero&Ubik" zostaly wykorzystane prace Budgiego. Natomiast demo "Lightshaft - Elude" zostalo jemu dedykowane.
[#12] Re: Scenowe requiem

@BomberMAX, post #9

Nie powinien, jeśli nie przeszkadza to najbliższym. Śmierć jest naturalnym końcem a nie jakimś tematem tabu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem