Komentowana treść: Najlepsze amigowe dema roku 2016
[#1] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Świetne podsumowanie, dzięki !
[#2] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Co do intra Higher State of Resolution to BriteLite zakodował wcześniej intro z efektami w hires laced Leon pod szyldem Elcrew.
[#3] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Bardzo fajny artek, kawał solidnej roboty. Podobnie jak autorzy, mam mieszane uczucia co do "e255", jak i do tego, że nie był to rok wybitnie udany (lekki regres, a może kumulacja potencjalu?). Wydaje się jednak, że po 2017 będzie więcej do opisywania - na Datastorm już nieźle obrodziło, są solidne prodki (SPB) i powroty (TEK!). Liczę też na fajne produkcje, szczególnie z krajowego podwórka :)
[#4] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Fajnie się czytało. Dzięki.
[#5] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Thx za listę, pare rzeczy mi umknęło :)
[#6] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Jak dla mnie Bomb spokojnie mogloby wydac to na a1200. Bez kontrowersji a i tak demo by sie doskonale obronilo. Wiem, ze a500 to jednak a500 ale tak jak reszta uwazam, ze nieco na sile.

Co do produkcji Dolor Sit Amet to odgrzewany kotlet, powinno byc nizej!
[#7] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016
Jak zwykle kawał solidnej roboty. Bardzo fajnie się czytało!! Liczę, że 2017 będzie bogatszy w nowe produkcje na Amigę. Początek całkiem niezły na Datastorm.
[#8] Re: Najlepsze amigowe dema roku 2016

@Sir_Lucas, post #7

Fajne zestawienie. Dzięki panowie.

Ja osobiście nie mam żadnego problemu z demkiem e255. 1MB Chip + 1.5 MB Slow + HD to nie jest jakaś nieistniejąca konfiguracja dostępna tylko pod UAE. Na przełomie lat 80/90 bez problemu można było mieć Amigę która by to odpaliła. Ja podobnej dorobiłem się w okolicach 93 roku i wiele bym dał by wtedy zobaczyć jakieś produkcje, które to wykorzystają.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem