Komentowana treść: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
[#31] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@teh_KaiN, post #30

Warto wspomnieć, że od zeszłego roku produkcje na Agę i OCS lecą wspólnie w Amiga compo.
[#32] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@teh_KaiN, post #30

przyznam szczerze, że gdy Slayer mówi o niespodziankach to marzą mi się dema na A500.
I na takie, nie ukrywam, czekam.
[#33] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@teh_KaiN, post #30

Warto wspomnieć, że godne uwagi jest także oldskool demo compo, bo tam się najczęściej ostatnio wystawia goła, niedpalona A500. No i warto popatrzeć na to, co inne, "konkurencyjne" platformy potrafią.


Od zeszłego roku na Revision produkcje na gołą A500 przeniesiono z Oldskool Demo Compo do pełnoprawnego Amiga Demo Compo, aby uniknąć bałaganu z poprzednich lat (w zależności od decyzji danej grupy produkcja na A500 mogła być wcześniej pokazana w Oldskool Demo lub w Amiga Demo Compo, co było nieco kontrowersyjne).
[#34] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #13


Czyli jak ktos obchodzi Wielkanoc to od razu ortodoks..... Wez sie zastanow nad tym co piszesz. To ze 40 osob jednak jedzie nie oznacza ze chetnych nie byloby duuuuuzo wiecej gdyby termin byl bardziej normalny.


Jest takie fajne stare, polskie powiedzenie: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. ok, racja
[#35] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@argasek, post #34

Ano, przejrzałeś nas, niegodziwców w spódnicach. Zasłaniamy się największym świętem chrześcijaństwa byle nie przyjechać na Revision.
[#36] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@argasek, post #34

Nie dorabiaj na sile filozofii. Niektorzy po prostu szanuja i rodzine (ale moze dlatego ze maja kobiete/narzeczona/zone a nie babe jak Sordan) i nasza kulture oraz obyczaje w ktorych sie wychowali. Czy tak ciezko uszanowac ze ktos jest wierny naszej tradycji? Ja nie jade po tych co na imoreze sie wybieraja - szanuje ich decyzje (mimo ze w glowie mi sie to nie miesci jak mozna spedzic swieta w ten sposob). Proponuje wiec szacunek do tych o odmiennym podejsciu do tej sprawy. Zeby uprzedzic glupie teksty zastrzegam nie jestem ani ortodoksem ani jakims pisuarem czy katolem. Po prostu mam szacunek do rodziny i obyczajow w jakich sie wychowalem. I powiem szczerze jestem przekonany ze takich jest tu o wiele wiecej tylko ze nie chca na glos powiedziec co mysla o terminie tej zacnej badz co badz imprezy w obawie przed wlasnie nagonka ktora niektorzy zdaja sie tu uskuteczniac.
[#37] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@slay, post #33

W końcu! Jakoś to przeoczyłem w zeszłym roku.
[#38] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #36

(ale moze dlatego ze maja kobiete/narzeczona/zone a nie babe jak Sordan)


Stamtad skąd pochodzę "baba" znaczy "kobieta", "żona" i nie jest to absolutnie żadne obraźliwe słowo: klik


Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 09:24:56 przez sordan
[#39] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #38

Carrion: "...ale dla mnie to party jak każde inne. Nuda ;)"


Pozwolę sobie zapolemizować z tym zdaniem. Wiadomo, że każde party jest w zasadzie "takie samo", są kompoty, integracja i wszelkie stałe punkty programu. Ale Breakpoint / Revision to jednak przeżycie zupełnie innego kalibru niż małe lokalne imprezy (które mogą być - i często są - równie zacne i świetne w swojej klasie). No, a co najważniejsze, obejrzenie swojej produkcji w compo (szczególnie za pierwszym razem), z tą całą otoczką, na gigantycznym ekranie, przy sali pełnej ludzi, to coś, co pozostaje w pamięci na długo i coś, czego życzę wszystkim twórcom.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 10:10:32 przez slay
[#40] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Axi0maT, post #36

Ja nie jade po tych co na imoreze sie wybieraja - szanuje ich decyzje (mimo ze w glowie mi sie to nie miesci jak mozna spedzic swieta w ten sposob). Proponuje wiec szacunek do tych o odmiennym podejsciu do tej sprawy.


I tego się trzymajmy. Każdy ma swoją ścieżkę.

Nie wiem czy wiecie, ale PPA (a już na pewno dział scenowy) jest czytany przez ludzi z Zachodu. Niedawno na przykład pewien bardzo znany koder prosił mnie o przetłumaczenie komentarzy o jego demie :) Dlatego proponuję zakończyć offtopowanie. Revision to zbyt zacne party, żeby dyskusje o nim zdominowały wątki światopoglądowe.

A odnośnie tego, co napisał Slay. Na Revision byłem po raz pierwszy w 2011 i pamiętam, że magiczna atmosfera zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Na sali masa kompów, ludzie kończący dema, moduły, obrazki, twórczy ferment i iskierki inspiracji wszędzie! I żywe legendy na wyciągnięcie ręki. Do dziś pamiętam jak gadałem z Romeo Knightem o module Cream of the Earth, ze Slummym o Hideous Mutant Freaks, albo z bliskim przyjacielem śp. Bruna/Anarchy o jego pokręconym życiu. Takich zdarzeń było mnóstwo.
[#41] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #8

W ostatniej chwili cos sie zmenilo.

Znasz moje pojawianie sie na roznych imprezach.
W tym przypadku bedzie podobnie.
[#42] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Pytanie organizacyjne - jedzie ktoś może autem z okolic Trójmiasta/Poznania czy generalnie z północy kraju i ma jakieś wolne miejsce w dyliżansie?
[#43] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Widzę że bicie piany o święta vs. party to już coroczna tradycja? Nie moża przyjąć do wiadomości, że termin Reva się nie zmieni, a Ci którym on nie pasuje nigdy nie przyjadą i zamknąć temat?

Tak, czy inaczej - obecny. Tym razem w piątek skoro świt i robimy imprezę na parkingu.
[#44] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@GumBoy, post #43

Nie moża przyjąć do wiadomości, że termin Reva się nie zmieni
He, he czyli jest to jedna z niewielu pewnych rzeczy na tym świecie, zaraz po śmierci i podatkach

#Axi0maT
Co do twojego system wartości, nie jesteś sam, myślę podobnie.

Organizatorom gratuluję rozmachu przedsięwzięcia i życzę dalszych sukcesów OK

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 16:35:33 przez BULI
[#45] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@BULI, post #44

He, he czyli jest to jedna z niewielu pewnych rzeczy na tym świecie, zaraz po śmierci i podatkach

Owszem, szybciej oszukasz na podatkach niż zmienisz termin Easter Party. Uwierz mi na słowo. Proponuję moderatorom za rok z marszu usuwać wszelkie posty w temacie niewygodnego terminu i tego kto jak chce święta spędzać.
[#46] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@slay, post #39

@Slay
Liczyłem na dyskusję - dzięki, nie zawiodłeś...
Tak jak napisałem: Byłem, zobaczyłem, odhaczyłem. Więcej nie pojadę bo będę się nudził.
co nie zmienia faktu że tak jak napisałem na końcy mojego komentarza - każdy kto uważa że interesuje się sceną powinien tam pojechać i zobaczyć ten rozmach, tę nomen omen mekkę ;)

każdy ma różne upodobania. mnie party się znudziły. każde wygląda tak samo i choć miło wspominam Blue Reu podczas wild compo na BP2010 (gdy siedzialem pod sceną z Cyclonem i DKem) czy też moje grafiki na gfx compo (w 2009 zająłem 2 miejsce nie bedąć na party ;) ) to nie chce mi się po prostu już tam jeździć. Z tym nie da się dyskutować.
[#47] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@GumBoy, post #45

Owszem, szybciej oszukasz na podatkach niż zmienisz termin Easter Party

Ale ja akurat nie chcę go zmieniać, co wcale nie znaczy, że kiedyś nie ulegnie zmianie


Proponuję moderatorom za rok z marszu usuwać wszelkie posty w temacie niewygodnego terminu i tego kto jak chce święta spędzać.


Kurcze nie popadajmy w paranoję z tym moderowaniem wszystkiego, to forum jest dla nas użytkowników! Tak?
Mam czasem wrażenie, że niektórzy chcieli by je widzieć jak ulubione demo, tylko z najlepszymi (według siebie) scenami/efektami

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 22:35:32 przez BULI
[#48] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@Sokok, post #29

Będzie. Drugie miejsce.
[#49] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@GumBoy, post #48

No to tradycja pelna geba.
[#50] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@GumBoy, post #48

Pod jaką nazwą? Elude czy Lorem Ipsum?
[#51] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@waldiamiga, post #50

Tym razem pod nazwą "Quousque Tandem"
[#52] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Nasz grafik podesłał mi kawałek obrazka Anthonyego (Dreamdealers, Pulse i co tam jeszcze), który przygotował z myślą o party i compo (do dema?). Super, cieszę się, bo to mój ulubiony grafik. Mam namalowany przez niego obraz i parę mniejszych obrazków. Fajnie, że wrócił. Jutro napiszę do niego. OK
[#53] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@GumBoy, post #45

Owszem, szybciej oszukasz na podatkach niż zmienisz termin Easter Party. Uwierz mi na słowo. Proponuję moderatorom za rok z marszu usuwać wszelkie posty w temacie niewygodnego terminu i tego kto jak chce święta spędzać.


Twoje podejście już jest znane, usuwanie wszystkiego i wszystkich az już niczego nie będzie oprócz ciebie samego.

Nie ma przymusu czytania komentarzy innych. Zresztą i tak wiem, że nie czytasz moich wpisów więc nadal będziesz narzekał bo ominie cię moja dobra rada

Co do świąt, to osobiście mam je gdzieś, ale przewoźnicy już nie więc żeby dojechać na revision trzeba się nagimnastykować lub zebrać się z kimś - dlatego może to być problemem, sam termin nie. W końcu jest sporo wolnego. Jeżeli żonie/ koleżance /dziewczynie przeszkadza jak dorosły mężczyzna spędza swój czas to może należy zmienić babę / narzucić granice ?

https://www.twitch.tv/revisionparty Stream z przygotowania Revision dla chętnychok, racja

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 00:36:39 przez Creonix
[#54] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!

@slay, post #1

Revision, Irlandia nadchodzi !

[#55] Re: Revision 2017 już w najbliższy weekend!
Dziekuje calej Braci amigowo/demoscenowej ktora pojawila sie na Party.
Tak samo jak poprzednio bawilem sie swietnie.
A zal bylo wracac.

Dodatkowo najwieksze podziekowania chcialem przeslac Gumboyowi i Voicerowi dzieki ktorym moglem pojawic sie na party.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem