Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Terminator by Status O.K
Czy ktos ma moze to stare polskie demo ??

[#2] Re: Terminator by Status O.K

@Sventevith, post #1

Spróbuję poszukać. Demo widziałem u gościa, który swego czasu należał do Status OK- mieszka w moim mieście. Wydawali oni też zina Krawężnik. Skoro już o zinach, nie przegapcie maga Amp2!
[#3] Re: Terminator by Status O.K

@Sventevith, post #1

Ja także szukam The Terminator by Status OK a jestem autorem muzyki i ścieżki dżwiekowej do tego dema. Dzisiaj mam tylko PC i chciałbym sobie to oglądnąć po latach na Win UAE. Może ktoś zechce mi je przesłać do mnie lub dać namiar gdzie jest. Pozdrawiam wszystkich. OBCY
[#4] Re: Terminator by Status O.K

@Obcy, post #3

Mam to demko...
Podajcie swoje adreski to może prześlę...Za jakiś czas...
W sumie najlepiej na dyskach...Pocztą, co?
Korzystam z sieci tylko w pracy, czytnik CD i stacja dysków tylko na serwerze a tam mnie nikt nie lubi...
[#5] Re: Terminator by Status O.K

@Obcy, post #3

Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Czy mógłbyś mi udostępnić "jakoś" muyczkę z tego demka? Pewnie masz jeszcze coś na swoim koncie! Pochwal się.
[#6] Terminator by Status O.K

@MSS, post #4

Witaj jestes moją ostatnia nadzieją potrzebuję To demo Terminator
jestem twórcą animacji do tego dema a nasz koder nie porobił sobie kopi :O)
taki luzak i teraz po latach chciałem zobaczyć to demko a czytałem że nie tylko ja ale tyż gość który pisał muzyke do tego dema też cię o to prosił
wię cbrachu jak możesz i masz jeszcze to demko to serdeczna prośba poślij mi je
Z góry dzięki

Paczani
[#7] Re: Terminator by Status O.K

@Sventevith, post #1

na www.whdload.de jest instalka tego demka pod WHDLoad oraz link do obrazów dyskietek (sztuk 2).
Muzyke można bez problemu wyciąć jak by ktoś był chętny

VD
[#8] Re: Terminator by Status O.K

@VanDam, post #7

Muzyke można bez problemu wyciąć jak by ktoś był chętny

Jak?
[#9] Re: Terminator by Status O.K

@Kokos, post #8

Nie me problemów jak ktoś ma dostęp do pieca + nowy WinUAW. Jest tam taki przycisk który szuka w pamięci emulowanego komputera modów.

Jak się nie ma czegoś takiego to można ściągnąć amigową wersję UAE i co jakiś czas zgrać pamięć i użyć programu ProWizart, lub ExoticRipper.
(Wersja z okienkiem CLI)

W tej chwili nie pamiętam czy muzyka na dysku była kompresowana, bo jeżeli nie, to wystarczy wgrać obraz dysko do wyżej wymienionych programów i SEARCH.

Czasami pomagę jeszcze xfdscan z pakietu XFD.
Ale to już z innej beczki będzie
[#10] Re: Terminator by Status O.K

@Piotr, post #6

Posle... jak podasz maila
[#11] Re: Terminator by Status O.K

@Kokos, post #5

Witam, dopiero teraz zajrzałem na forum (oops) jeśli ktoś chce moją muzykę z Terminatora to chętnie prześlę (ją w przeciwieństwie do dema nadal mam). Jeśli chcecie posłuchać moich nowszych utworów zapraszam na .www.nowamuzyka.pl. Pozdrawiam wszystkich. Obcy.
[#12] Re: Terminator by Status O.K

@Obcy, post #11

Na www.whdload.de jest do zdobyć demko Terminator / Status O.K. wraz z patchem pod WHDLoad (mojego autorstwa).
[#13] Re: Terminator by Status O.K

@VanDam, post #12

Dzięki stary, od lat szukałem tego demka. Btw. to autorzy chyba wzorowali się na produkcji Budbrainów ... te dźwięki, animki ;)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem