Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] W.F.Skurcz
Witam

Wie ktos moze skad mozna zassac filmy tej wytworni ? Na ich stronie jest podany jeden serwer ale nie ma na nim takich filmow jak Bulgarsky Poscikk (650MB) czy Sum Tak Zwany Olimpijczyk.
Czy zna ktos moze serwer z tymi filmami ?
[#2] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #1

Po pierwsze, to Z.F. Skurcz (nie W.F.), a po drugie to na stronie jest pewnie mail do webmastera - on jest chyba najlepiej poinformowany w tej kwestii.
[#3] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #1

Przy okazji zareklamuję również ten adres www.artstudiovideo.int.pl :)
[#4] Re: W.F.Skurcz

@stony, post #3

Hehehe. Zapowiada sie ciekawie. Najciekawszy jest cyba film(ik) "997" :)
[#5] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #1



Użyj czegoś z P2P (like Kaazaa, czy Emule), a znajdziesz na pewno.
[#6] Re: W.F.Skurcz

@serwisant, post #5

To chyba jedyne wyjscie. THX.
[#7] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #1

Widziałem Bułgarski pościkk. A właściwie zmuszałem się aby to obejrzeć, ale wytrwałem tylko kwadrans. Tak debilnego bdurnego i pustego filmu jeszcze nie widziałem. Być może dobre dla naćpanych hiphopowców czy innych dresiarzy.
[#8] Re: W.F.Skurcz

@Prince, post #7

Heheheheh i o to chodzi ;). Swietnie to ujales. Nic dodac nic ujac. :D
[#9] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #1

Uwaga

Sprawa rozwiazana :D

Na serwerze sa oba filmy (i reszta)

serwer: ftp6.inten.pl
login: ih8
hasło: skurcz
maksymalna liczba połączeń:30
maksymalna liczba połączeń z jednego IP: 1

Pozdrawiam
[#10] Re: W.F.Skurcz

@MaveRick, post #9

W sumie to żałuję, że skasowałem to. Niedość że miałbym coś na co nikt nie zareaguje neutralnie, to jeszcze bym Ci to zapewne podesłał. Tego typu produkcji szukaj na pecetowej Kazie. Miłego oglądania (a raczej wycia, wylewu...) :D
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem