[#1] Telefon dla córki
Witam. Czy ktoś z kolegów/koleżanek jest mi w stanie polecić jakis przyzwoity model smartfona dla 8 letniej córki? Ostatnio rozpadł się samsung note 4 ale już ostro przymulał i jej ulubione gry nie działały (model z 2014 roku).
Chciałbym jej kupić jakiś sprawdzony model, góra sprzed 5 lat, który dałby sobie rade z nowymi aplikacjami i grami. Cena tez gra rolę bo to zabawka na chwilę.
Pozdrawiam.
[#2] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #1

Witam,

to wszystko zależy od systemu Androida. Samsung Galaxy Note 4 ma Androida 4.4 ale był update na 6.0.

Ja osobiście mam Smartfona z Androidem 5.1.1 i też mam problemy z aplikacjami bo niektóre potrzebują minimum Androida 6 lub nowszy. Wiec wszystko zależy od aplikacji lub gry.
1
[#3] Re: Telefon dla córki

@olafmi, post #2

Zalezałoby mi na modelu obojętnie jakiej firmy tak do 1000 zł własnie z w miarę nowym androidem, ale tez dobrym procesorem bo córka gra w robloxy i inne gry 3d.
[wyróżniony] [#4] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #3

Ale uwaga gdzieś czytałem że nowe Androidy nie radzą sobie ze starszymi aplikacjami lub grami. Więc najnowszy Android nie jest zawsze najlepszy. Gra Roblox dziala od 2021 na minimum Androidzie 5.
1
[#5] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #3

Polecam Xiaomi Redmi Note 7. Fajny i niedrogi telefon. Daje radę ze wszystkim co mu puszczałem, czy to gry czy aplikacje.
2
[#6] Re: Telefon dla córki

@nostrum666, post #5

Dzięki. Brałem pod uwagę jeszcze huawei P20 lite ale wiadomo lite to lite. Rzeczywiście jak patrzę na opis to ten Redmi Note 7 będzie w sam raz.
Pozdrawiam.
[#7] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #6

1
[#8] Re: Telefon dla córki

@KM_Ender, post #7

POCO x3

dzięki, możliwości do ceny imponujące.
[#9] Re: Telefon dla córki

@nostrum666, post #5

Używałem red mi note 7 przez 3 lata. Żonie kupiłem taki sam. Wymieniłem na note 9 pro tylko dlatego że miałem okazję za 450 w stanie idealnym(od znajomego)

Polecam oba i moim zdaniem 1k to przesada, bo nie trzeba od razu kupować nowki :)
1
[#10] Re: Telefon dla córki

@juen, post #9

Ja mojego użytkuje już 4 rok i nic nie wskazuje na to abym miał go w najblizsz czasie wymieniać. Dobry telefon.
1
[#11] Re: Telefon dla córki

@nostrum666, post #10

Redmi Note 7 już przetestowany przez córkę, radość dziecka bezcenna. Dzięki!
1
[#12] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #1

Panowie, jest prośba o pomoc. Córka ma komunie i padło że kupię jej iPhone. Czy ktoś mógłby mi polecić jak model dla niej wybrać? Z ceną się pogodziłem niż do 4k.
[#13] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #12

4k to za mało dla prestiżu ukochanej córeczki.
Apple iPhone 14 Pro Max 256GB KONIECZNIE w wersji GOLD.
1
[#14] Re: Telefon dla córki

@sopel, post #13

Dzięki, a gdyby kolega polecił jeszcze jakiś model iPada?
[#15] Re: Telefon dla córki

@Bociek78, post #14

Z iPadami nie miałem do czynienia zbyt wiele, wiec chyba zostaje Ci określić mniej więcej wielkość ekranu, budżet i wtedy sobie coś wybrać. Chociaż w moim odczuciu era tabletów się skończyła.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem