Komentowana treść: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
[#1] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
Przepraszam ze tak napisze, ale brakuje mi tylko, "Demo zostalo zrobione i dziala na MorphOS jak i AmigaOS". Z gory dziekuje.



p.s.jak to sie czyta tak jak jest teraz wyglada na to ze to produkcja zrobiona pod katem tylko os czwartej generacji.
[#2] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo

@stefkos, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Teraz nie powinno być już wątpliwości :D


P.S. Dodałem to później, bo doczytałem, że Multiverse udało się uruchomić na A1/OS4. O MorphOS-ie nie znalazłem wzmianki, więc wolałem się powstrzymać. Najlepsze rozwiązanie będzie więc takie, że miejscem dla informacji o tym na czym działa, na czym się uruchamia i na czym zrobiono będą komentarze, aby żadna frakcja nie czuła się urażona :)
[#3] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
dziekuje ci bardzo.

wiesz nie chodzi mi tu ze ty zle cos robisz, no ale na "innych" portalach niektorzy ludzie moglyby pomyslec ze to powstalo tylko dla ich superosa
[#4] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
Stefkos, Mailman - Multiverse dziala takze na Pegasosie, zobaczcie tutaj:



http://www.scene.org/file.php?file=%2Fparties%2F2005%2Fbreakpoint05%2Famiga%2Fdemo%2Flns-multiverse.lha&fileinfo



A ja jeszcze nie przetestowalem go na mojej Micro Amidze, moze jutro znajde troche czasu.
[#5] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
nie wiem szaman czy ty juz nie rozumeisz czy nie chcesz zrozumiec.

Otoz poczatkowa tresc newsa mogla ludziom sugerowac na to iz demo zostalo napisane dla systemow czwartej generacji jednak nie jest to prawda poniewaz loonies zrobilo to na wszystkie amigowe platformy, o czym teraz mowi ten news. Czyli nie zwraca uwage pod czym to chodzi, tylko ze wyszlo.
[#6] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo

@stefkos, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Nie widzialem poczatkowej tresci newsa!
[#7] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo


no na bank na wszystko bo wersje sa 2 jest pod ahi i cgx/p96 wiec teoretycznie to ruszy nawet na amithlonie :) pod win uae chodzi bomba zreszta obie wersje i aga i cgx&p96... ja sie pytam czy ktos uruchomil demko tbl na klasiku (nie winuae)... i jak to chodzi zrerszta prosze zobaczyc bonus do oceanmachine... dziwne windowsy czy to poczatek amiga any whare
[#8] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo
no to wporzadku.Milego ogladania
[#9] Re: BreakPoint 2005 - pierwsze wyniki demo compo


demo TBL...jakos chodzi na 040/40
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem