Komentowana treść: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje
[#1] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje
Obejrzałem grafiki z party - :(

Toż to upadek kompletny.

[#2] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje

@jokov, post #1

Również obejrzałem i oniemiałem.
[#3] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje

@Prince, post #2





Sabotaż?!
[#4] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje

@TJindy, post #3

Nie sabotaż, tylko po prostu powolny, lecz systematyczny upadek amigowej sceny...
[#5] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje

@Adam Kulesza, post #4

D*** nie upadek. To demo to taka sobie próba jazdy na nostaligii (1993-1994), ale na pewno ma większego stajla niż niejeden gładki, pecetowy player do scenek na pixel-shadery. Zresztą FIT to jest scena SDLowa (napisałbym unixowa, ale jeszcze się obrażą). W sprawie aktualnego stanu sceny amigowej to proszę przejżeć resulty/stuff z tegorocznego Breakpointa. Zaś grafiki itp. z MI 2005 jeszcze nie widziałem, ale spodziewam się - no cóż, taka specyfika tej imprezy ... :)
[#6] Re: Motorola Inside 2005 - wyniki i produkcje
Dla ukojenia polecam obejrzenie ostatnio dodane tapety z cyklu "OS4 Wallpapers...". Grafa 3D z prostymi objektami, ale efekt końcowy jest naprawdę całkiem przyjemny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem