Komentowana treść: Seven Days #1
[#31] Re: Seven Days #1

@mufa, post #29


Druga sprawa, Seven Days rzeczywiście nie jest chyba tak do końca na 100% zgodny z systemem, bo pamiętam że w momencie wydania był niemy także pod OS4, na szczęście któreś z uaktualnień systemu rozwiązało problem, niemniej taki swgo czasu istniał.


Jest zgodny z systemem v40+ na tyle, na ile zgodne są dodatki do systemu w postaci pakietów CGX/P96 (zwłaszcza zmienna fixfont w P96 ) i AHI oraz paru bibliotek pozasystemowych, z których największe problemy sprawiała dbplayer.library. Na ile zgodny jest AOS 4.0 z 3.1 nie wypowiadam się...


Ostatnia edycja: 06.08.07 14:45:10
[#32] Re: Seven Days #1

@mufa, post #29

Druga sprawa, Seven Days rzeczywiście nie jest chyba tak do końca na 100% zgodny z systemem, bo pamiętam że w momencie wydania był niemy także pod OS4, na szczęście któreś z uaktualnień systemu rozwiązało problem


Skoro uaktualnienie systemu rozwiazalo problem, to moze byla to wina systemu (brak 100% zgodnosci z samym soba ;)), a nie wina Seven Days, co?

PS. Twoje dosc dlugie pytanie nie mialo nic wspolnego z "grzecznoscia" o ktorej wspomniales w pierwszym zdaniu.
[#33] Re: Seven Days #1

@mufa, post #29

Sprawa ma się tak, że skład został skończony i w zasadzie wysłany do druku (chyba, że jeszcze w ostatniej chwili ktoś wymyśli jakieś poprawki)... A więc oczekuj newsa w tym temacie jeśli nie w ciągu najbliższych godzin, to dni... Gdyż teraz to już od osób zajmujących się drukiem i wysyłką wszystko zależy.

Resztę pominę milczeniem (szczególnie ton wypowiedzi)...
[#34] Re: Seven Days #1

@Mandi^ATO, post #33

Ja się musiał sam ocenzurować i się iść przejść, bo w przeciwnym razie od Krashana dostałbym bana za to, co chciałem napisać.
[#35] Re: Seven Days #1

@Mandi^ATO, post #33

Dzięki za uczciwą odpowiedż, pisząc komentarz nie miałęm wielkiej nadziei na takową, ale widać jest jeszcze jedna uczciwa osoba w składzie PPA. Dla tych których mocno rozsierdził mój post, mogę tylko napisać że ja również jestem uczciwy zalogowałem się jako Mufa, a nie np. Metro czy Brunon Marchwicki, Waszych podłych sztuczek więc nie stosuję, jednak aby niepotrzebnie nie wywoływać dymu teraz już definitywnie kończę swoje komencenie tutaj, no chyba że za rok w urlopie znowu będzie mie się nudzić i sprawdzę czy moje konto jest aktywne ;)
[#36] Re: Seven Days #1

@mufa, post #35

Waszych

Znaczy czyich? Jeżeli masz na myśli PPA, to w tym momencie nas obrażasz jako osoby, które mają wkład w rozwój portalu i gazety. Swoje pomówienia zostaw dla siebie lub rozpowszechniaj wśród Twoich kumpli.
[#37] Re: Seven Days #1

@mufa, post #35

postać Brunona została stworzona tylko dlatego, że ktoś mi konto na execu usunął, rejestrowanie się pełnym imieniem i nazwiskiem zaowocowało by tendencyjnym podejsciem włodarzy execa, jesli nie chcecie osób z drugiej strony i rzeczowej dyskusji to jej nie macie więc jak widać exec swieci "komentarzowymi pustkami"

w Twoim wypadku konto nie zostało usunięte więc idiotycznym a nie nieuczciwym posunięciem było by rejestrowanie się raz jeszcze
[#38] Re: Seven Days #1

@mufa, post #35

Twoje wypowiedzi nie świadczą o uczciwości, wręcz przeciwnie... Nie
mówiąc już o braku postępów, jakiegokolwiek rozwoju, choć to nie moja
sprawa jaki kto jest...

No ale skoro lubisz sam sobie przeczyć i jesteś w tym stanie
szczęśliwy...
[#39] Re: Seven Days #1

@mufa, post #35

Dzięki za uczciwą odpowiedż, pisząc komentarz nie miałęm wielkiej nadziei na takową, ale widać jest jeszcze jedna uczciwa osoba w składzie PPA.

Więc pozostałe są nieuczciwe? Za obrażanie redakcji - dwa tygodnie.
[#40] Re: Seven Days #1

@Grzegorz Kraszewski, post #39

Ech, no pięknie, a wystarczyło na forum zapytać co z TA-PL.
Wszyscy oczekujący na kolejny numer niech w Pręgierzu pomarudzą na tłumaczy, taka drobna motywacja. Choć braku czasu się nie przeskoczy niestety. Skład był błyskawiczny. 8)
[#41] Re: Seven Days #1

@mailman, post #22

Działa w końcu dźwięk ?
[#42] Re: Seven Days #1

@deez, post #41

Nie miałem jeszcze czasu podesłać Guciowi plików.
[#43] Re: Seven Days #1

@mailman, post #42

Zapytam tak na zaś, masz "zaptaszkowane" AHI z belki ? Sprawdź.
[#44] Re: Seven Days #1

@deez, post #43

Z jakiej belki?
[#45] Re: Seven Days #1

@mailman, post #44

Jak odpalasz mag to masz jego prefsy najpierw czy nie ? Jeśli tak to z górnej belki:> (wywoływanej prawym przyciskiem myszy na ogół) zobacz czy masz włączone AHI. Podejrzewam, że nie masz "zaptaszkowanego" AHI, stąd problem.
[#46] Re: Seven Days #1

@deez, post #45

Wyskakuje okienko z możliwością dokonania ustawień. Czy jest tam górna belka? Nie sprawdzałem. Obadam i może to będzie rozwiązaniem problemu.
[#47] Re: Seven Days #1

@mailman, post #46

Jestem przekonany teraz, że w tym tkwi problem. ;)
[#48] Re: Seven Days #1

@mailman, post #46

No i?
[#49] Re: Seven Days #1

@deez, post #48

Miałeś rację. Jest muzyka. Problemem było nie zaznaczone AHI w górnej belce, gdy okienko prefsów się pojawia. Wszystko więc jest OK.
[#50] Re: Seven Days #1

@mailman, post #49

Kurde, a ja zacząłem już sprawdzać kod maga...
[#51] Re: Seven Days #1

@gucio, post #50

Myśle, że jakby prefsy byly bardziej przejrzyste nie byłoby takich problemów u niektórych ludzi.
[#52] Re: Seven Days #1

@deez, post #51


Myśle, że jakby prefsy byly bardziej przejrzyste nie byłoby takich problemów u niektórych ludzi.


Jednak z ustawieniami grafiki to sobie jakoś ludziska poradziły...
Hmm, taka nauczka na przyszłość.
[#53] Re: Seven Days #1

@gucio, post #52

Grafiki nie można włączać/wyłączać tak jak dźwięku AHI :P
[#54] Re: Seven Days #1

@deez, post #53


Grafiki nie można włączać/wyłączać tak jak dźwięku AHI


Tak, ale przy wyłączonym AHI przycisk wyboru trybu audio był nieaktywny (zakreskowany), więc jak można domagać się działającego dźwięku? Zresztą domyślną czcionką był topaz 9 (bo tylko ta czcionka jest w każdym ROM-ie), i co - mam wierzyć, że nikt te nie zmieniał? Niemniej menu, jako całość, nie było dobrze przemyślane - fakt... Nie to, co w kolejnym projekcie maga, który kisi się na dysku od wielu lat... :)
[#55] Re: Seven Days #1

@gucio, post #54

Tak, ale przy wyłączonym AHI przycisk wyboru trybu audio był nieaktywny (zakreskowany), więc jak można domagać się działającego dźwięku?

Problem tutaj tkwił w tym, że mi przez myśl nie przeszło, że tam może być górna belka. Nie spodziewałem się takich rzeczy w magu. Tick, że AHI jest wyłączone powinien być obok tego zakreskowanego pola z wyborem trybu audio.

Zresztą domyślną czcionką był topaz 9 (bo tylko ta czcionka jest w każdym ROM-ie), i co - mam wierzyć, że nikt te nie zmieniał?

Każdy zmieniał na pewno, ale gmerał tylko w tych opcjach, co się mu pojawiły w okienku. Ja się górnej belki nie spodziewałem ;) Co do tej czcionki to jak pisałem wcześniej, według mnie domyślna powinna być jakaś wybrana przez autorów i dołączona do maga. Przy magach scenowych liczę czasami na artyzm autorów i jakąś fajną czcionkę, a nie topaza ;) Jak się komuś nie podoba dodana przez autorów, to sobie wybierze własną (nawet tego topaza).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem