Komentowana treść: Assembly 2006 - TBL górą
[#31] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@Phibrizzo, post #30

to demkoktore jest teraz do sciagniecia to wersja ktora sie wywala przy scenie z robocikiem na 4 nogach. jak chcesz moge to zapodac na untergrunda.. tylko lepiej poczekac na final.

a tu sprawdzales?

LINK

Ostatnia edycja: 07.08.06 16:42:38
[#32] Re: Assembly 2006 - TBL górą
gdyby ktoś jeszcze potrzebował, to leży sobie tutaj, ze 2 dni jeszcze poleży :)

http://www.barbara.ds.polsl.gliwice.pl/~baderman2/ass06/tbl-starstruck.mpg
[#33] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@jimiche, post #31

Dzieki za linka. Sciaglem i faktycznie demo zacina sie na scenie z pajakiem.
Bylem ciekaw co jest dalej wiec sciaglem troche mpega jednak hmmm demo mi owiele szybciej idzie :)
Dlatego poczekam do wypuszczenia poprawionej wersji.
[#34] Re: Assembly 2006 - TBL górą
Uruchomiłem to demo (oczywiście tylko do "pająka") na 040/32Mhz.
Widziałem już wiele dem wymagających 060 które chodziły znacznie wolniej i były znacznie gorsze.

Ciekawe czy pójdzie na MOS PUP, tam mam szybsze 68k :)
[#35] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@Phibrizzo, post #33

juz na pouet.net jest news " StarStruck is out in a REAL working Amiga 68060 version, works great"
link tutaj...demko rno jest takie no ecs'owe nic rewelacyjnego.

linkdo wersji z assembly jest tu:

http://www.exotica.org.uk/~buzz/amigascne/TBL-Starstruck-PartyVersion.zip
[#36] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@jimiche, post #35

Właśnie - poczytajcie komentarz Kalms'a (kodera) na pouet.net. Wszystko tłumaczy łącznie z tym, ze wersja finalna będzie do 2 miesięcy (czyt. pół roku).
[#37] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@jimiche, post #35

Ta wersja poszla bez problemow i obejrzalem do konca. Jak zwykle TBL pokazalo klase.
[#38] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@Phibrizzo, post #37

Jak zwykle to nie, bo Requiem było beznadziejne...
[#39] Re: Assembly 2006 - TBL górą
Hmm... Jak na tak przedpotopowy sprzet to robi duze wrazenie i nie wglebiam sie w technikalia - nie jestem programista tylko widzem. Gratulacje na grupy.

BTW: nie rozumem tylko czemu zakodowano to w mpeg, a nie xvid - bylo by to kilkukrotnie mieszje przy znacznie wyzszej jakosci. Ze niby mialo byc odlschoolowo? Jezeli tak, to troche przesady z ta "historycznoscia" bo demo sciagnalem z sieci, a nie przynioslem na dyskietkach.


Ostatnia edycja: 09.08.06 09:30:32
[#40] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@Poke, post #39

O co Ci chodzi z tym mpeg vs xvid? Chciałeś xvid prezenosić na dyskietkach? W sumie da się tylko jaki by to miało sens? xvid na klasyku raczej ciężko ruszyć, na pececie taka zabawa z dyskietkami jest bez sensu. Ja bym raczej zapytał jaki wogóle jest sens oglądania dema w formacie animacji(filmu). W taki sposób to ja na swojej A1200 mogę obejrzeć najbardziej zaawansowane dema z peceta :P
[#41] Re: Assembly 2006 - TBL górą

@Prince, post #40

Koledze chodzi o ty, że w avi bylby lepszy obraz i mniejszy plik.
A my cieszymy się, że nie dali tego na taśmie magnetofonowej. W sumie to mogli nagrać na VHS (!rulez VBS), to dopiero oldschoolowo i amigowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem