Komentowana treść: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania
[#1] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania
Torrent coś nie domaga, albo coś u mnie popieprzone.
[#2] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Duracel, post #1

Działa, torrent doszedł i już się ciągnie płytka.
[#3] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Duracel, post #1

Fajnie, że wrzucili w sieć. Kupiłem sobie to DVD zaraz jak się pojawiło w sprzedaży - świetne wydanie. Sporo pracy było w nie włożone, walka z różnymi konfiguracjami, zabawa ze zgrywaniem (np.VD/Love gdzie zmienia się częśtotliwośc z PAl na NTSC - dokładnie omówione w jednym filmiku z dodatków). Polecam każdemu. :)
[#4] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania
A gdzie wersja na dyskietkach dla Paralaxa żeby miał klimat?
[#5] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Ender, post #4

Nie czepiaj się już:)
Jakaś gruba ta płytka 14,45GB??
[#6] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania
Nie wiem czemu, ale oglądanie dem na dvd to nie to samo co realnie na kompie. Nie ma klimatu ;)
[#7] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Skiba, post #5

tam są dwie wersje - PAL i NTSC
[#8] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@azazel44, post #6

Klimatu nie ma, ale to DVD ma produkcję naprawdę na poziomie, a czasami na jakieś retro spotkanie przy piwie, w grupie znajomych z lat scenowania, gdzie nie ma dostepu do kompów - jest na wagę złota. :D
[#9] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Deftronic/..., post #8

I takie DVD ma ten plus, że mogą je sobie obejrzeć ci, którzy Amigi już nie mają oraz ci którzy jej nigdy nie mieli. Czyli można je pokazać znajomym, którzy nigdy Amigi nie mieli, aby mogli zobaczyć co stracili.

Wiem również że część dem scenowych działa bez problemu pod WinUAE, ale czy wszystkie, obawiam się że chyba nie.

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 13:54:36 przez gilban
[#10] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@gilban, post #9

O, ma więcej plusów. Np.: ścieżkę komentarzy z której lamerzy, i nie tylko, mogą się czegoś o starych produkcjach dowiedzieć. Tudzież oglądanie dem pod gołym niebem, przy ognisku daje +1000 do klimatu. Życzę powodzenia w podłączaniu A500 do drzewa :
[#11] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@gilban, post #9

Dodam tylko jeszcze, że warto ściągnąć też pierwsze DVD poświęcone klasycznym/najlepszym demom na PC. Też bardzo dobra płyta. Trzecia cześc wyszła już tylko na nośniku BD.
[#12] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@grg, post #10

Widzę, że kolega to stary "elyciarz", spotykający się i pijący piwo tylko w lesie przy ognisku. :D Jednym słowem - "jesteś hardcorem" ;)
[#13] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Deftronic/..., post #12

Nie wiem czy wiesz, że ogniska występują nie tylko w lasach. A dema oglądaliśmy nawet na Woodstocku i nikt nie pier[wulg.] o "braku klimatu"
[#14] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@grg, post #13

O właśnie, przypomniało mi się, powoli nadchodzi czas, kiedy będziemy oglądać dema w lesie OK
[#15] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@grg, post #13

Heh... a owszem, wiem. :) Co do "braku klimatu" oglądania dem na DVD zamiast na prawdziwej AMi - to kwestia bardzo subiektywna. :)
[#16] Re: Mind Candy Volume 2: Amiga Demos - do pobrania

@Deftronic/..., post #15

Rodzaj nośnika można pominąć w tym wypadku :D Ważne by oglądać, rozpowszechniać i unaocznić tępogłowej młodzieży prawdziwą sztukę scenową a nie umcyk umcyk z komórki pod sklepem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem