Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Vision demo? face voicemeter
Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum!
Poszukuje dema .... prawdopodobnie grupy VISION :P (nie chodzi o MEGA DEMO II /IV) lecz krotkie demko, w ktorym pod voicemetrem byly cztery zdigitalizowane twarze (czarno-biale)- jakis koles (chyba w okularach?!), + house'owa muzyczka (za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy dema (a i nazwy gruoy nie jestem pewien). Bylbym dzwieczny za pomoc i podanie ewentualnego linlu do tego demka!

z gory tnx i pozdr!
[#2] Re: Vision demo? face voicemeter

@brasil, post #1

aha! dodam jeszcze,ze bede to mogl ogladac na PC (pod emulatorem -Winfellow alpha -formaty: adf,adz,adf,dms).
[#3] Re: Vision demo? face voicemeter

@brasil, post #2

bede to mogl ogladac na PC

Poza prawdziwa stara piecsetka to pecet z emulatorem jest chyba jedynym konfigiem na jakim takie "produkcje" ruszaja. To byly niezmiernie lamerskie czasy i na normalnych Amigach cos takiego nie ma juz szans chodzic. :) I pomyslec, ze kiedys tego typu "cuda" byly duma Amigi... ech, chyba wiem co zabilo Minera... ;)

A jezeli chodzi o konkrety to niestety nie pamietam tez tytulu dema ale oczami wyobrazni tez jakbym je chyba widzial... ale tylko jak przez mgle. :)
[#4] Re: Vision demo? face voicemeter

@MDW, post #3

To byly niezmiernie lamerskie czasy i na normalnych Amigach cos takiego nie ma juz szans chodzic. I pomyslec, ze kiedys tego typu "cuda" byly duma Amigi... ech, chyba wiem co zabilo Minera...

MDW - przestan juz

[#5] Re: Vision demo? face voicemeter

@KAM_, post #4

W ktorym miejscu napisalem cos niezgodnego z prawda?

Hacki jakie wtedy stosowano ponizaja Amige i cale amigowe srodowisko. Przez to, ze w poczatkowej fazie zycia Amigi system byl nagminnie omijany, Amiga byla widziana jako odpalaczka niedosowych gierek. Doslownie konsola do gier. Gdzies czytalem, ze Miner nie chcial sie zgodzic z taka wizja Amigi ale za czasow Commodorea juz zbyt wiele nie mial do gadania.
Ja sie wstydze tych czasow chociaz musze przyznac, ze swoj klimat mialy. Zarowno te czasy jak i te produkcje... :)
[#6] Re: Vision demo? face voicemeter

@MDW, post #5

MDW -Camara! kamon, wyluzuj.... za 5 lat bedziesz sie wstydzil czasow obecnych (ja to sie wlasciwie juz ich wstydze :) ). Lepiej bys link podal do tego dema, a nie marudzil ;)
-pozdrawiam.
[#7] Re: Vision demo? face voicemeter

@brasil, post #6

dokladnie
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem