Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Muzyka (z dema?) *.MOD
Witam.
Słuchajcie, kiedyś miałem *.MOD z utworkiem (chyba) z jakiegoś demka. Najgorsze, że nie wiem co to było za demo i jak się nazywał utworek. Ponoć zrobiony był przez kol. XTD. Jedno co było w nim charakterystycznego, to to, że jeśli sie go puszczało na ProTrackerze (Hippo go łykał, DeliTracker się wieszał na nim!), to patterny i tracki "wariowały" - wyglądało tak, jakby np. jeden track w patternie jechał w dól, drugi obok w górę, trzeci "wyłaził" ze środka, albo ogólnie wszystko skakało i był jeden wielki galimatias na ekranie. Poprostu ProTracker zachowywał się (teoretycznie) nie tak jak powinien.
W sumie wszystko polegało na umiejętnej obsłudze ProTrackera, i takim manewrowaniu poleceniami, aby pojawiały się takie właśnie efekty.

Spotkał się ktoś z Was z tym modułem? Jak się nazywał, gdzie go można znaleźć lub ew. czy ktoś z Was jest w jego posiadaniu?

[#2] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@AlaN, post #1

Mam dziwne przeczucie ze chodzi ci o kawalek Dreamera a dokladnie o ktorys z serii Light & Sound (takie symfoniczne granie). A ze bylo ich chyba z 8 czesci - wiec nie pamietam dokladnie (jednak obstawiam 4-ke).
[#3] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@kempy, post #2

Tez obstawiam ze to moze byc jakis kawalek Dreamer'a, np: "Black Queen"
[#4] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@AlaN, post #1

napisz, w jakim stylu byl modek - mroczny, symfoniczny, metalowy...

a najlepiej, to sproboj wylookac tytul (moze ci sie przypomn jak zobaczysz) wsrod modkow Dreamera, najlepiej na stronie Amiga Music Preservation.
[#5] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@AlaN, post #1

"Light & Sound 4" - to jeden z tych, tez go miałem. Dzięki za naprowadzenie. Ale to jednak nie ten o który mi chodzi :( . Klimat - to raczej było Techno czy coś takiego. W każdym razie muzyczka zap.....ła jak szalona. Ściągnąłem kilkadziesiąt modków Dreamer'a (w każdym razie wszystkie te, co tam były [aminet/mods/dremr] z Aminetu) ale wśród nich nie było tego co szukam.
No kurcze.... że też nie pamiętam nazwy :( Najwyżej wścieknę się i przekopię CAŁY aminet z modami - gdzieś musi w końcu być!
[#6] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@AlaN, post #5

chlopie, olej aminet, na AMP szukaj.
[#7] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@AlaN, post #1

[#8] Re: Muzyka (z dema?) *.MOD

@Blooom, post #7

Modul o ktorym mowa (ha! przynajmniej to wiem na pewno) to rzeczywiscie Black Queen (pierwsza czesc) . Dreamer slynol z tego ze puszczal paterny od tylu, ale ten modek przeszedl samego siebie bo sprawia wrazenie puszczania w roznych kierunkach. Jezeli chodzi o styl, to ja nazwalbym to shizo :)
Aha, modulu nie da sie odtworzyc na niektorych playerach. Ja osobiscie sluchalem i ogladalem go na Pc Fast Tracker :)

Ponizszy link jest do modkow Dreamera z AMPa. Milego sluchania :)

http://amp.dascene.net/detail.php?detail=modules&view=2260
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem