Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] AMIGA BACK FOR THE FUTURE sampel dźwiękowy
Pamiętacie taki sampel dźwiękowy na Amisi w którym taki głosik wymawiał słowa: AMIGA BACK FOR THE FUTURE... ?? nie ma go ktoś może gdzioeś, albo linka albo coś, bardzo by mi na nim zależało prosze o kontakt :):):):)
[#2] Re: AMIGA BACK FOR THE FUTURE sampel dźwiękowy

@basemaker, post #1

Po co dwa razy ten sam temat?
[#3] Re: AMIGA BACK FOR THE FUTURE sampel dźwiękowy

@basemaker, post #1

Mam gdzieś te sample. Ale chronione są chyba nadal prawami autorskimi więc ciężka sprawa z wysyłaniem

[#4] Re: AMIGA BACK FOR THE FUTURE sampel dźwiêkowy

@basemaker, post #1

bardzo prosze o ten sampel dźwiękowy. Moje dzieciństwo to Amiga i gry z nią zwiazane nigdy niezapomne tych wspaniałych lat spedzonych przed komputerem:):):) :D
[#5] Re: AMIGA BACK FOR THE FUTURE sampel dźwiêkowy

@edi, post #4

Nie świruj. Moje dzieciństwo to też Amiga,a ta płytka na allegro kosztuje chyba z 5 zł. Mam tobie kupić? :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem