Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] ProTracker i moduł Moebius
Witam. Czy ktoś z szanownych tutaj Amigowców pamięta moze moduł o nazwie moebius, który był dostarczany razem z protrackerem ?? Niestety nei pamiętam z jaką wersją, ale chyba z jakąś betą z tego co pamiętam. Bardzo zależy mi na tym module. Na necie szukałem dosłownie wszędzie, ale wszystkie żekome mod.moebius to nie ten o który mi chodzi. Byłto utwór który rozpoczynałsie bardzo spokojnie, i takie głosy elektroniczne mówiły jakieś zdanie co pattern... ale trudno mi poweidzieć, co, bo to było neizrozumiałem dla mnie (tontusikrałs) cośala to :P:P i później sie rozkręcał na szybsze tempo, Dośc długi, Styl Elektroniczny. Pozdrowienia.

[#2] Re: ProTracker i moduł Moebius

@djhacker, post #1

[#3] Re: ProTracker i moduł Moebius

@KAM_, post #2

To nie ten moduł, AMP to pierwsza stronka na której szukałem... inny też pt. moebius, na Ampie ani na modulearchive go nei ma... na Exotice teżnie

[#4] Re: ProTracker i moduł Moebius

@djhacker, post #1

Chyba masz szczęście. Przywiozłem kilka dni temu CDTV od kuzyna, i na jednej z dyskietek które dziś przejrzałem znalazłem Protrackera z Mobiusem :))) To chyba zrządzenie losu ! Teraz przeglądam twojego posta i widze, że się przydam ;) Zaraz wyciągnę Ci ten moduł (kabelek null modem i te sprawy ;) i podeślę Ci na e-mail. Dyskietka jest kompilacją z dwoma Protrackerami 3.10 i 1.1b więc tak naprawdę nie wiem z którą wersją ten moduł był oryginalnie (?!) dostarczony.
[#5] Re: ProTracker i moduł Moebius

@grzesio, post #4

tak na marginesie ten utwór ma tytuł Take a Trip From Me i jest autorstwa u4ia/cryptoburners. hehe autor nawt podal dokładną datę ukończenia: 6:47 before loop 4 may 1993
[#6] Re: ProTracker i moduł Moebius

@grzesio, post #5

Nooo stary nie wiem jak Ci sdziękować, mam wobec Ciebie dług wdzięczności, to jest ten wałsnie moduł. Dzięku stary za pomoc naprawde. Pozdrawiam :):):):)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem