Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Retro produkcje w DHTML
TUTAJ znajdziemy kilka starych produkcji scenowych stworzonych w DHTML. Niestety, pod amigowymi przeglądarkami na razie nie można cieszyć się oglądaniem. :S
[#2] Re: Retro produkcje w DHTML

@mailman, post #1

Fajne, miłe, wolne...
Przypomniałem sobie Hardwired ale na krótko bo cóś mi się łącze nie wyrabia... chyba..
[#3] Re: Retro produkcje w DHTML

@TJindy, post #2

Nawet podobne :) U mnie brak dźwięku 16bit, a 8 bit się strasznie rwie (przy Hardwired). Jak dla mnie to takie oglądanie demek to nawet nie jest lizanie cukierka przez papierek. To tak jakby czytać artukuł o koncercie Deep-Purple, a być na nim.
(Nie bić, nie gryźć, nie linczować! Wyrażałem własną opinię :P)

[#4] Re: Retro produkcje w DHTML

@mailman, post #1

Co za łącze trzeba mieć żeby to normalnie obejrzeć? Mam praktycznie sam w tej chwili 1mbit i zacina się, że nie da się słuchać. Z grafiką to samo... Chyba, że ich serwer taki wąski jest.
[#5] Re: Retro produkcje w DHTML

@rjack, post #4

Nie trzeba mieć szybkiego łącza, tylko szybkiego grzyba. Zenada.

[#6] Re: Retro produkcje w DHTML

@MinisterQ, post #5

Jak szybkiego trzeba mieć tego peceta? Ja mam łącze 1Mbit, grzyba AMD 3000+, 1GB RAM, GeForce FX 6200 i dźwięk też mi czasem przycina. :)

[#7] Re: Retro produkcje w DHTML

@MDW, post #6

Jeśli podejdzie się do tego, jak do ciekawostki, czy podglądu (ciekawego bo liczonego, a nie filmu) to wszelkie ułomności stają się mniej rażące.

A musze przyznać, że zaciekawiło mnie to na tyle, że postanowiłem się troszkę bliżej przyjrzeć DHTML. Czy to język skryptowy jak html? Gdzie byście pokierowali moj pierwsze kroki?

[#8] Re: Retro produkcje w DHTML

@Prince, post #7

Racja, w sumie Doom3 tez mam prawo rwac na tanim za 5 tys, kompie z supermarketu
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem