Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Depth - Desire
Witka! Szukam dema jak w tytule, nigdzie nie moge go znalezc. Bede wdzieczny za wszelka pomoc w poszukiwaniu :)
Jak ktos nie kojarzy, tu jest screenshot http://www.pouet.net/prod.php?which=4696
[#2] Re: Depth - Desire

@DarQo, post #1

Jest tutaj ftp://ftp.chscene.ch/parties/Buenzli/Buenzli_10/mchn/desire.zip
[#3] Re: Depth - Desire

@Sylwester, post #2

Sorry za wprowadzenie w błąd, to nie jest to.
[#4] Re: Depth - Desire

@DarQo, post #1

Chwila "walki" z google i wynik gotowy
[#5] Depth - Desire [ripowanie msx]

@Norbert, post #4

Dzieki! :) Mam jeszcze z tym demem klopot, proba wyciagniecia modulu ExoticRipperem spalila na panewce :(
Sa jeszcze inne sposoby zeby wyciaganc muzyke z tego dema?

[#6] Re: Depth - Desire [ripowanie msx]

@DarQo, post #5

reset kompa -> boot bez system (no startup-sequence) -> uruchomic exotic ripper (ja pprobowalem z 3.2 z gui) -> uruchomic intro -> wylaczyc je -> w exotic ripperze dac "hunt" -> powinien znalezc modul spakowany tracker-packerem -> nagrac go razem z samplami -> wlaczyc prowizarda -> wczytac plik i zamienic go na modul protrackera.

u mnie zadzialalo. :)

jakby co to moge podeslac modul.

(ps. to samo tylko szybciej mozna zrobic w winuae dzieki wbudowanem wen prowizardowi)
[#7] Re: Depth - Desire [ripowanie msx]

@kempy, post #6

Bardzo bym prosil o modul :) bo na pegazie jakos ten cyrk mi nie wychodzi ;)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem