Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Abstract 2005
Ktos amigowy sie wybiera na Abstract 2005 do Gliwic? Zastanawiam sie czy nie wpasc tam... Co prawda z normalnym party nie ma to wiele wspolnego i Amigi tam pewnie nie bedzie ale ciekawy jestem tej imprezy. No i milo byloby zobaczyc jakies amigowe buzie, spotkac kogos kto wie, ze nie tylko Windows i Linux istnieja na swiecie. :) Strona party to http://www.abstract.scene.pl

[#2] Re: Abstract 2005

@MDW, post #1

Ja sie wybieram ;)
[#3] Re: Abstract 2005

@MDW, post #1

http://ggua.exec.pl/historia/abstract2002.html - kilka lat temu bylo fajnie, chociaz mnie tam nie bylo, ale koledzy z GGUA do dzis to wspominaja - impreza ma swoj klimat:)
[#4] Re: Abstract 2005

@SZAMAN, post #3

Na tym Abstract tez akurat bylem. :) Jednak teraz sie z tego zrobil jakis Festiwal naukowy czy cos, a samo party jest tak jakby doklejone do ostatnich dwoch dni tej imprezy. Mimo wszystko moze byc ciekawie (jak sie nie bedzie na to patrzylo jak na normalne party) i chetnie zobaczylbym kogos "normalnego" jakbym sie wybral. Wiec ludki - pakowac sie i jechac. :)
[#5] Re: Abstract 2005

@nelson, post #2

No wlasnie widzialem, ze na stronie Abstract sie zadeklarowales (i Diamond). Kurcze, niewiele osob z tej listy znam... Tak zwani "brudni amigowcy" zbojkotowali te impreze ale ja bym chetnie zobaczyl jak to wyglada. Posluchalbym tez tych obiecanych wykladow. Moze byc wesolo. :P
[#6] Re: Abstract 2005

@MDW, post #5

Jedziemy, ale nie nastawiamy sie na scenowe atrakcje, tylko na spotkanie, pogadanie, spożycie ;)
[#7] Re: Abstract 2005

@MDW, post #4

Czy to nie to party, ktore przesiedzielismy cale w spiworach z racji panujacej temperatury ? :)
[#8] Re: Abstract 2005

@nelson, post #7

No chyba to byl wlasnie rok 2002. :) W opisie przeczytalem, ze byly dwie produkcje amigowe puszczone poza konkursem, a wtedy wlasnie byly dwie i wlasnie puszczone poza konkursem. :) Szkoda, ze juz na party nie mozna ogladac amigowych produkcji. :( No coz... znak czasow...

Pod koniec czerwca chyba nie bedzie juz tak gwizdalo jak wtedy. To byl chyba listopad...
[#9] Re: Abstract 2005

@MDW, post #1

Jako ze mieszkam w gliwicch to chyba się tam przejde :D ale z tego co pamiętam to ostatnio to była jakaś żenada a nie party
[#10] Re: Abstract 2005

@Olo, post #9

Zdania sa podzielone. :) Ja nie jestem po zadnej ze stron. Mysle, ze jak sie czlowiek nie nastawi na to, ze jest to party to moze byc fajnie... Chyba. :P
[#11] Re: Abstract 2005

@MDW, post #8

ale zabawa byla fajna, z tym ze narazie pewnie nie pojade, mam dosc zabawy ze studiami:(

[#12] Re: Abstract 2005

@MDW, post #8

zapomnialem dodac ze znow pisze sie nieprawde na exeku.
Otoz demo floppy korzysta z GL'a oraz z takiego fajnego rozszezenia glut.
[#13] Re: Abstract 2005

@MDW, post #1

Ja z cactoosem wybieram sie na 100% :) Pewnie `party` bedzie znow tak samo tragiczne jak w np. 2004r no ale coz, jak cos jest to trzeba jechac.

[#14] Re: Abstract 2005

@stefkos_, post #12

Chyba nie trudno sie domyslec, ze ten tekst powstal w 2002 roku? Wiec dlaczego zlosliwie piszesz "znow"? Poza tym byl on pisany przez osobe, ktora jest tylko widzem demosceny, a nie siedzi w tym tak jak Ty! Tekst jest CENNYM, archiwalnym zapisem odczuc jakie panowaly po tym party, wiec nie mam zamiaru go poprawiac, nawet jezeli to demko bylo w GL.
[#15] Re: Abstract 2005

@sordan, post #13

dokladnie sordan... nie wazne ze... zreszta... wazne ze wino bedzie! ;] mnie to interesuje tylko jescze czy jimi bedzie... jimas przyjedziesz ? ;] bo fiedor to juz pewnie na marsie jest... dlugo lecial cos tylko, bo nawet na letta nie odpisal... jou! xball moze bedzie cos tak czuje... ;]
[#16] Re: Abstract 2005

@MDW, post #1

hmm... ja chyba raczej nie dojadę..











---------------------------------------------------
"A czy ty zmieniłeś już swego avatara!?"
[#17] Re: Abstract 2005

@SZAMAN, post #14

znowu bo wczoesniej szly niezle teksty na temat os4, teronow i innych systemow operacyjnych.
- Ok, ciesze sie ze dla kogos ten tekst ma jakas wartosc z tym ze no jest tam jakas nieprawda czyz nie.
- Rzeczywiscie nie wszyscy sie musza znac...niestety scena jest jaka jest...nie wroca stare czasy.
P.S.Kiedys pisales ze czekasz na nowe updaty by obejrzec PlanetPotion, od razu ci powiem ze mozesz zapomniec, intro te powstalo dla kart graficznych cybervision i bvision wiec na nic odpalanie tego na nowych amigach.

[#18] Re: Abstract 2005

@stefkos, post #17

A szkoda, bo Planeta Potion to potega! Na szczescie mam jeszcze A1200PPC+BV.
[#19] Re: Abstract 2005

@cactoos, post #15

chyba tak.. tak przy okazji w zeszlym roku to spotkal sie tam "klub dyskusjiny uszkodzonego sektora 79 i problemow w diavolo backup" wiec wszyscy co byli przed "wypalonym teatrem" i wiedzieli o co chodzi z tym textem dyskutowali namietnie o starych dobrych czasach... i powiem pojade tylko dlatego zeby sobie powspominac wlasnie w takim gronie... a na party place nie wchodze juz i tak bylem chyba na 3 abstraktach (bez tego w 2003) i uwarzem ze niema juz tam co ogladac...

BTW. PlanetPotion w tamtym roku puszczali na abstrakcie avik tego intra End part z chora muza skipa powinien zostac zapisany w histori demosceny...

no to do abstrakta tak przy okazji kiedy jest... bo niewiem czy sie wyrobie

[#20] Re: Abstract 2005

@jimiche, post #19

25 czerwca planowo... jimas przujedzz, to bedzie nasze ostatnie "party" w sesonie chyba... moje raczej na pewno... ;]
[#21] Re: Abstract 2005

@cactoos, post #15

Wjechalem fiedorowi na psychike, ze nasze ostatnie dychy w ojczyznie po czym nastepnie odpisal smsa, ze bedzie na abs na 99% tylko musi zalatwic sobie wolne z roboty. Wiec Bolsa z Obornikow dmuchniemy nie jednego

[#22] Re: Abstract 2005

@sordan, post #21

tym razem sobie zjem cos przed tym, takze powinno byc lepiej niz poprzednio... ale qrva... tym razem nie mieszamy! ;]

ps. albo co tam... wszystko jak poleci...

ps. czy ktos z HARVESTER jedzie ? [pic nie musicie!! wiem , ze nie mozecie :D ]
[#23] Re: Abstract 2005

@sordan, post #21

no i oczywiscie sordanku podyskutujemy o moim dysku twardym do amisi ... 25 to super wtedy bede wiedziec czy bede miec tak zwana kampanie wrzesniowa

[#24] Re: Abstract 2005

@jimiche, post #23

taaa kampani wrzesniowej nie mam jupiii. wiec kto jutro wpada pod wypalony teatr co mam zabrac ze soba i kto bedzie wiem ze na bank cts (jutro spiewamy sto lat co mareczku ;) ) i sordan.
bede kolo 11

[#25] Re: Abstract 2005

@jimiche, post #24

jimas a pewnie! ;] cwierc wieku prawie! ja bede godz. 10:00 moze troche dalej.... btw czym jedziesz ? z tarnowskich gor czerwonym ? bo jak tak, to ja zaczekam na Ciebie na dworcu pojedziemy razem qfa! ;] i razem bedziemy na 11:00 ;] a tam bezie juz sordan i kto wie, kto wie, moze ktos jeszcze nawet ;D jimas daj znac dokladnie o ktorej bedziesz w tarnowskich gorach....
[#26] Re: Abstract 2005

@cactoos, post #25

no i po... abs2005

[#27] Re: Abstract 2005

@jimiche, post #26

1) Stracilem portfel
2) Zostawilem obydwa kolana na asfalcie
3) Zoladek, sledziona, watroba, trzustka zmasakrowane. Czyli standardowo fajnie:)

Cactoos, a osa lezy sztywny w domu i nie wie do teraz co sie dzieje :D

A tak swoja droga to wiedzialem ze amigowej demosceny juz nie ma, ale prace na klona, zarowno pod katem ilosci jak i jakosci zostawia wiele do zyczenia. Jedno intro, zero dem, zenada.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem