Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Symphony 2005
No i jak się impreza udała? Może ktoś jakiś raporcik zrobi? :>

[#2] Re: Symphony 2005

@Kokos, post #1

i gdzie demo dla pegaza ?
[#3] Re: Symphony 2005

@rzookol, post #2

Po stuff zapraszam na amiscena.org!

A demo jest tu:

http://www.amiscena.org/symphony/2005/demo-amiga/01.ZIP
[#4] Re: Symphony 2005

@KAM_, post #3

hehe, w archiwum jest tylko plik mp3 :)
[#5] Re: Symphony 2005

@rzookol, post #4

Było ruszyć tyłek, to byś widział. A tak zobaczysz pewnie dopiero na/po BP 2006, i to mocno poprawione/zmienione. Zaprawdę powiadam wam: warto czekać - jest na co.

[#6] Re: Symphony 2005

@Kokos, post #1

Impreza się więcej niż udała. Żaden raporcik nie odda nawet w części stanu faktycznego. [chociaż ... do magów nie warto pisać, więc jak mnie najdzie, to może wyślę tu ...] Ogólnie: to trzeba przeżyć samemu. Zapraszamy za rok.

[#7] Re: Symphony 2005

@rzookol, post #2


demo sie nie skonczylo. na party bylo zbyt fajnie zeby siedziec przed komputerem i dlubac. dziwie sie ze muzyka wyszla, no ale niech bedzie:)

a demo bedsie raczej wczesniej niz na BP. jeszcze nie zdecydowalismy ale chyba wczesniej.
[#8] Re: Symphony 2005

@htn, post #6

ja już postanowiłem - za rok będę! :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem