Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Pandora's CD
Witam!
Od bardzo dawna poszukuje jednego modulu. Wlasnie sie dowiedzialem, ze znajduje sie on najprawdopodobniej na plytce "Pandora's CD".
Jesli ktos posiada ta plytke, to prosze o kontakt. Wiem tylko, ze modul
ma ok. 400 kb i na poczatku sa slowa "Welcome to the future". :)
Z gory dzieki za pomoc!
[#2] Re: Pandora's CD

@Marcin Chudy, post #1

Po raz pierwszy usłyszałem ten wspaniały kawałek (bo jeszcze nie wiedziałem, że to jest modek) na CDTV dokładnie jak po raz pierwszy odpaliłem płytę DEMO-I. Najciekawsze jest to, że modki przy starcie dobierane są losowo i akurat ten moduł załączył się pierwszy po odpaleniu i tylko raz (pamiętam go do dziś szczególnie), w CD DEMO-I (którego sprzedałem prawie dziesięć lat temu) po starcie są takie tańczące panienki jak w demie StateOfTheArt i tańczą podczas słuchania modków i do tego znienia się kolor tła jakby plasma no coś wspaniałego wypas jeszcze z tym kawałkiem w tle powaga odleciałem :D

http://skolman-mws.w.interia.pl/msx/mod.audio-magic
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem