Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukuje Amigowego obrazka!!!
Ludzie. Bardzo poszukuje znanego trace'u amigowego. Kiedys byl on w C&A i Bajtku. Przedstawia takie zanurzone kolumny i chodzace po nich chrzaszcze. Czy moglby ktos mi to znalesc i podeslac?
Z gory dziekuje :)
[#2] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Ralpheeck, post #1

W jednym dziale wystarczy. Tu masz okładki poszukaj - http://www.cconline.com.pl/download.php?id=005001

[#3] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Kokos, post #2

Dzieki Kokos, ale ten C&A byl z 94 roku. (wtedy przynajmniej wiem ze kupowalem), a tego rocznika nie ma w spisie. Naprawde nikt nie kojarzy tego trace'u? Byl jako przyklad mozliwosci programu Real 3d lub Imagine.
[#4] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Ralpheeck, post #3

Przypominam sobie dobrze ten obrazek, mam go na którymś ze 100 cdeków. Jeżeli bardzo chcesz to poszukam :)
[#5] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Ralpheeck, post #3

Szukałem całą noc... i nad ranem znalazłem !!! mam i chętnie Ci podeślę :)
[#6] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Akiko_cd32, post #5

jeśli można to też mi wyślij na maila w moim opisie...
[#7] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@Akiko_cd32, post #5

THX :) tyle co leciał wczoraj na polsacie film o robaczkach



Jak kogoś interesuje to tutaj jest obrazek w całej okazałości
[#8] Re: Poszukuje Amigowego obrazka!!!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

Wielekie Dzieki. Wlasnie o ten Pic mi chodzilo.
Jeszcze raz dzieki.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem