Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Grafika scenowa jako prywatny atavar.
Witam,

Mam pytanie, czy mogę użyć grafiki pewnego sceniarza jako podkład do mojego prywatnego avatara? Zaznaczam, że nie mam zamiaru modyfikować obrazka, ew. tylko zmienić nieznacznie kolorystykę. Oczywiście autor będzie wymieniony, a całość będzie użyta wyłącznie w celach niezarobkowych.

[#2] Re: Grafika scenowa jako prywatny atavar.

@Doktor No, post #1

Ja tam nie mam osobiscie nic przeciwko, jak scenowo to będzie pewnie kolorowo

[#3] Re: Grafika scenowa jako prywatny atavar.

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

hmmm... a zmiania palety to nie modyfikacja? ;)

[#4] Re: Grafika scenowa jako prywatny atavar.

@Doktor No, post #1

moim zdaniem mozesz uzyc, ale bez modyfikacji, nawet kolorystyki
[#5] Re: Grafika scenowa jako prywatny atavar.

@CzAjA, post #3

hmmm... a czy ja coś wspominałem o modyfikacji ;)

jeśli będzie wyglądać lepiej niż w oryginale to (osobiście) nie mam nic przeciwko

a jaki to autor, może się odezwie jak mu się to nie spodoba i będzie ino później ban na avatara

[#6] Re: Grafika scenowa jako prywatny atavar.

@nelson, post #4

Większość ludzi ma avatary, których sami sobie nie narysowali i nikt nie robi z tego problemu.
Grafiki scenowe to rzecz ogólnie dostępna, nie płaci się za nie itp., więc możesz ich spokojnie użyć.
A tak na marginesie, to sceniarze jakoś nie pytają się czy mogą zrobić kopię jakiegoś obrazka i wystawić go na gfx-compo z własnym podpisem...

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem