Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukuję grafiki, ripów z gier
Nie wiedziałem do jakiego działu to wsadzić, więc napisałem tu. W razie czego proszę o przeniesienie ;)

W wolnym czasie tworzę gry, bawię się AI (niestety środowisko Windows :P) i niedawno postanowiłem ożywić swój bardzo stary pomysł związany z Amigą. Potrzebne mi do tego będą grafiki ze starych amigowych gier w postaci ripów - zestawy klatek animacji, tilesety itp. Wujek Google przyjacielem jest, ale niewiele na nim można znaleźć. Może jest/są jakieś strony z materiałami tego typu?
[#2] Re: Poszukuję grafiki, ripów z gier

@Marzec, post #1

No nie wiem, kiedyś można było coś takiego znaleźć, ale dziś?
Pozostaje Ci jedynie odpalić GFXRippera (na Ami lub PC) i samemu się pobawić.

[#3] Re: Poszukuję grafiki, ripów z gier

@Marzec, post #1

Jest dział o ripowaniu na forum EAB. Nazywa się project.Sprites.
[#4] Re: Poszukuję grafiki, ripów z gier

@Marzec, post #1

Wystarczy ze w googlu wpiszesz "game sprites" i bedziesz mial od groma linkow w zaleznosci co cie interesuje. Mozesz tez wpisywac konkretne tytul jesli potrzebujesz konkretnych spriteow np "cannon fodder game sprites" itp.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem