Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Revision 2013
Pare godzin temu pojawiło się już oficjalne zaproszenie / invitka na Revision 2013.

Obejrzeć je można tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=rnYX20gw8Jk

Ruszyła już także oficjalna strona party: http://2013.revision-party.net/start, choć jeszcze nie jest całkiem zaktualizowana.

Czy ktoś z Was się wybiera?

Ja jeszcze nie mam 100% pewności, ale jak wszystko pójdzie dobrze, to najprawdopodobniej również i w tym roku odwiedzimy to zacne party. Jeśli tak się stanie, to prawdopodobnie będziemy mieć jedno wolne miejsce w naszym aucie na party. Wyjazd z Wolsztyna (wielkopolska),luksusowym autem z klimą :) i scenową muzą :D W razie zainteresowania wspólną jazdą z nami proszę o ctx.

A jeśli ktoś się waha, to zapraszam do lektury mojego raportu z zeszłorocznej edycji: http://www.ppa.pl/publicystyka/revision-the-easterparty-2012-6-9-kwietnia-2012-saarbr-cken.html

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 23:27:06 przez slay
[#2] Re: Revision 2013

@slay, post #1

Na tą chwilę są jeszcze tanie (niecałe 300zł w dwie strony) loty z berlina to Saarbrucken.
[#3] Re: Revision 2013

@slay, post #1

ja się wybieram - nie wiem na tę chwilę jak.
najchętniej dołączyłbym do ekipy "samochodowej"
[#4] Re: Revision 2013

@kiero, post #2

Ja mam podobny poglad na latanie jak Kramer w Vabank II.
[#5] Re: Revision 2013

@Ender, post #4

Nie siedziałem nigdy w samolocie i nie planuje usiąść. Autkiem troszke daleko.


Benedykt Dziubałtowski
[#6] Re: Revision 2013

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Gdyby była pogoda to najgorzej do naszej granicy (tak było w 2000 r., nie wiem jak teraz, ale mamy jakąś autostradę do vaterlandu), później "po drugiej stronie lustra" fajnie sie jedzie.
[#7] Re: Revision 2013

@slay, post #1

W sumie gdyby udało się zorganizować na tyle dużą grupę, żeby wynająć autobus (PPA) to mogłoby być ciekawie.
[#8] Re: Revision 2013

@Ender, post #7

Ekonomiczny sens wyjazdu większa grupa wynajętym busem zaczyna się od co najmniej 8 osób. Niestety z doświadczenia wiem, że ilość chętnych jest odwrotnie proporcjonalna do zbliżającej się daty party, a weryfikuje się zupełnie, gdy trzeba wpłacić zaliczkę na bus :)
[#9] Re: Revision 2013

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Nie siedziałem nigdy w samolocie i nie planuje usiąść.


Leciałem do Bristolu 2h samolotem, pół roku później jechałem do Bristolu 48h autokarem. Nigdy więcej autokarów.
[#10] Re: Revision 2013

@kjb666, post #9

Z cyklu ogłoszeń parafialnych:

1. Nasz party-car jadący z wielkopolski na party jest już "w pełni obsadzony" (do odwołania), chyba, że ktoś się wykruszy.

2. Natomiast mam info o jednym wolnym miejscu w innym "party-carze", jadącym z Wałbrzycha (tutaj koszty bardzo ekonomiczne, z racji LPG inside).
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem