Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#241] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #239

Mateusz , nie dam rady :(
[#242] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@pabloz, post #241

Pozostały już tylko dwa dni do startu RK/LE'15! szeroki uśmiech Wśród gości imprezy pojawią się również organizatorzy @Decrunch Party, którzy ufundowali wejściówkę na edycję 2016 swojej imprezy. Bonusowa nagroda trafi ich wyborem do autorów produkcji jednego z konkursów na kodowaną produkcję. Serdecznie im dziękujemy a Twórcom produkcji kodowanych - życzymy powodzenia w "kompotach"! OK
[#243] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #242

Pozostały już tylko dwa dni do startu RK/LE'15!

Nie stresuj!
[#244] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Jazzcat, post #243

:D
[#245] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@twardy, post #244

Panowie, czy można by przesunąć party o jeden tydzień do przodu?
[#246] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #245

@Slay: spoko, lekko zagniemy czasoprzestrzeń na miejscu, przy użyciu płynnych środków spożywczych

@Jazz: luzik, compoty startuja dopiero w sobotę wieczorem, więc do deadline'ów "masa czasu" ;)

W GAKu dziś rozstawiane są już stoły i podłączane rzutniki. Jutro od rana z Mccnex'em zaczynamy testy compo-maszyn. Z naszej strony 100% gotowości :)
[#247] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #246

Nasuwa mi się jedno pytanie. np. w zeszłym roku seminaria odbywały się w osobnej salce na parterze i harmonogram imprezy zawierał info gdzie co się odbywa a widzę, że w tegorocznym opisu nie ma. Jakie eventy będą odbywać się na salce na dole a jakie na parterze?
[#248] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Wiśnia87, post #247

@Wiśnia: a ma to aż tak wielkie znaczenie? Salki dzieli raptem może z 10 metrów :) W tym roku dajemy możliwość wyboru wykładowcom, bo niektórzy lepiej czują się na dużej a niektórzy na mniejszej sali. W trakcie imprezy będą komunikaty głosowe o kolejnych częściach programu i miejscu ich odbywania się, więc na pewno nikt się nie zgubi :)
[#249] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #248

A czy już wiadomo co będzie do jedzenia na miejscu? No chyba że już było napisane, ale wątek jest opasły...
[#250] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@madman15, post #249

Kolega pyta o jedzenie (to ważne oczywiście), to ja zapytam także o płyny. Jakie labele chmielowe będą płynąć z kraników?
[#251] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #250

Jak koncerniaki to wszystko jedno jakie labele... ;)
[#252] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #250

Kolega pyta o jedzenie (to ważne oczywiście), to ja zapytam także o płyny. Jakie labele chmielowe będą płynąć z kraników?


To co wiem, to że GAK załatwił "kącik gastronomiczny", który ma działać całą imprezę z wyłączeniem późnych godzin nocnych. Ma być tam też dostępne "złociste", tylko nie wiem jakie. Jest zapewnienie, że będzie ono zimne. Labele - sprawa mi nie znana, bo tym zajmuje się GAK.

Dla smakoszy innych potraw - 300m od GAK znajduje się mała chińska knajpka, 3 sklepiki, 500m dalej jest "pizzerio-stekownia". Nie ma też problemu z zamawianiem żarcia na dowóz - jest to środek miasta. W ostatecznosci - 500m do stacji Orlen...
[#253] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #242

Ojoj. Bugi się mnożą jak króliki a fixy to jak żółwiki. Chyba zostanę mistrzem ostatniej prostej :)
[#254] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #245

Panowie, czy można by przesunąć party o jeden tydzień do przodu?


TYDZIEŃ.

#olaboga #nicniegotowe #czarnadupa
[#255] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #254

Uuuuuuu
[#256] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@asman, post #253

To mamy to samo, niestety ;\
[#257] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@AceMan, post #254

#czarnyolek :D

AceMan - szykuj dla mnie kompilację z PH conajmniej, gdzie orgazm był non-stop :D
[#258] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #1

Muzyczna Invitka RE/LK 15

Zapraszamy do odsłuchu trzech muzycznych światów, które spotkają się podczas nadchodzącej demoscenowej imprezy Load Error. Set rozpoczynają trackerowe interpretacje elektronicznych styli przez Mario DJ, na dokładkę "Classic 808 Electro" odszukał i posklejał dla nas Skipp, a całość domknął psychedelicznymi poplontańcami Lokaty jako Yone .

MP3@320kbps
[#259] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #252

10:00 Start zmagań ŁAMACZY JOYSTICKÓW (konkursy dla graczy)

Czy wiadomo juz w co dokladnie bedziemy grac? Pytam bo nie wiem ile joystickow ze soba zabrac. Jak na przyklad w Sensible to 1 wystarczy, ale jak na przyklad w Mortal Kombat to ze 2-3 by sie przydaly :)
[#260] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Lokaty, post #258

Duży minus za stuprocentową separację kanałów stereo. Ja wiem, że „Amiga tak ma”, ale po to są miksery, żeby tak nie robić. Za karę proponuję przesłuchać to trzy razy na słuchawkach.
[#261] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Lokaty, post #258

Świetnie. Zaraz zabieram się za ściąganie i słuchanie :)
[#262] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Krashan, post #260

Jedyne co "mikser" ma do tego to włączenie mono jeżeli coś takiego posiada. A co można w sofcie poprawić to inna historia. Nie marudź.
[#263] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Krashan, post #260

Mój mikser sprzetowy na to nie pozwala (chyba żaden DJski nie ma takiej funkcji) - to raz.
Dwa - w takiej formie otrzymalem materiał od jednego z kolegów i nie w mojej gestii bylo ingerowac w jego tworczosc. Moze tego sobie nie zyczy. Trzy - kary ojcowskie zachowaj dla siebie i swojej rodziny.

Jezeli ktos ma problem z odsluchem okolo 10 minut modulow to daje znac, ze jedna z trzech czesci to set z modulami stereofonicznymi wlasnie.
[#264] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@Krashan, post #260

Ją słuchałem 4 razy na słuchawkach i mi się podoba :) ale ją ciągle slucham różnego rodzaju chiptuny i kompletnie mi to nie przeszkadza. I w sumie lajkuje secik :)
[#265] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@sachy, post #246

Dobra, moduł wysłany. Chipa jeszcze szlifuję.
[#266] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@tygrys, post #256

Nie, no teraz już odrobinę lepiej, jednak dwa liście przed lustrem pomogły :)
Dwie gry typu preview, powiedzmy są przyszykowane.

Pozostało już tylko doszliwować cracktro. Tylko lol nie pamiętam kto stworzył cziptuna, którego używam i nie wiem co w creditsach napisać. Jest jeszcze dzień, na przyspieszenie paru rzeczy.

Do boju ...
[#267] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@asman, post #266

U mnie też wszystko zgodnie z planem.

[#268] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #267

Nie jest tragicznie - jest szansa że nie będzie party coding, a to już coś. Dobrze jednak też nie jest :)
[#269] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@slay, post #267

[#270] Re: RetroKomp / LOAD ERROR 2015

@codi, post #268

nasz progres
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem