Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...
[#2] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@Deftronic/..., post #1

Dzięki za link.

Zawsze z przyjemnością czytałem teksty Sagreala. Miło widzieć, że wciąż pióro ma na wysokim poziomie. Czekam na więcej
[#3] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@Deftronic/..., post #1

Ktos sie moze orientuje w ktorych zinach znajduje sie najlepszy kurs assemblera?
[#4] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@selur, post #3

Jest gdzieś zbiór tych wszystkich zinów, może takie trochę lamowate pytanie ale poczytał bym.
[#5] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@TechNineWonder, post #4

FatMagnus.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 15:12:10 przez Krashan
[#6] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@selur, post #3

@selur

może offtop bo nie z zine'ów tylko z YT, ale ja po tych tutorialach zrobiłem demko.

https://www.youtube.com/watch?v=p83QUZ1-P10&list=PLtjBEWQ66xeLEqAUssJEDQRV1cbQR2-xk
[#7] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@Krashan, post #5

Aha spoko dzięki, i to wszystko jest tam. Dobra powoli sobie sprawdzę.
[#8] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@selur, post #3

@Selur: tak naprawdę to było wiele kursów, jakiś najlepszy trudno wskazać i warto przejrzeć większą ilość magów, wynotowujac co gdzie jest, by wrócić do tego, gdy będzie potrzebne. Ja zaczynałem od dyskowych a potem papierowych KEBABów, równolegle były papierowe "C64+4&Amiga", coś było w Amigowcu i C&A, potem artykuły Milesza w Magazynie Amiga, itp. Dość ciekawe i praktyczne rzeczy były też w BIGOZie (np. w numerze 6 czy 7 jest opis jak zakodować "wektorówke", z dobrymi przykładami kodu). Niezłe materiały kojarze w zagranicznym Grapevine by LSD. Natomiast żaden z nich nie jest jakiś całościowy. Tutaj konsekwentnie polecam książki Adama Doligalskiego (Kurs Asemblera i Opis AsmOne) oraz kurs YouTube'owy Photona. Materiał z magów czy pism traktował bym raczej jako uzupełnienie.
[#9] Re: Artykuł Sagraela/SaF o magazynach dyskowych...

@sachy, post #8

to niefajnie - wszedzie wszystkiego pelno, ale nie ma to ani rak ani nog, ciezko sie uczyc z takiej papki.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem