Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#31] Re: Morphoza - poprawki

@WojT_GL, post #30

Kurcze, obaj macie rację. Z jednej strony mam trochę ochotę poszlifować to trochę. A z drugiej jeszcze chętniej zrobiłbym coś nowego. Tym bardziej, że po głowie lata mi więcej pomysłów niż tej produkcyjce motyli. szeroki uśmiech Nie będzie to już coś o tak dużym ładunku fanbojstwa ale nie wyobrażam sobie żeby gdzieś motylka nie wsadzić.

Wobec tego postaram się już lądować i zabierać za elementy, które będą potrzebne do realizacji następnego crapa. Trochę to jeszcze potrwa, bo walczę z takimi różnymi bzdurami, które warto zrobić, bo będą też potrzebne w przyszłości.

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 21:20:13 przez MDW
[#32] Re: Morphoza - poprawki

@MDW, post #31

Nie ma co gdybać. Świetna prodka. Nie zauważyłem nic co trzeba by poprawiać a jeśli chcesz coś poszlifować to zrób to w następnej produkcji.
[#33] Re: Morphoza - poprawki

@MDW, post #24

No to obadaj teraz obrazki "pustynne" pod podanym w pierwszym poście linkiem. Klocek jest szary. Lepiej? Gorzej?


Globalnie to lepiej, miałem na myśli pocieniowany na szaro monolit, ale też spoko :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem